1. 1.
    nefret ettiğim eylemdir. birkaç tanesini tenzih ederek söylüyorum; tüm gün mecburiyetten mütevellit katlanmak zorunda olunan insanlara birde mesai sonrası katlanmaya çalışmak, ücretsiz fazla mesai gibi bir şey olsa gerek. mesai biter bitmez, şener şen'in kibar feyzo filmindeki gibi koşmak suretiyle iş yerini terk etmek en doğrusudur.
    13 -3 ... sodomlu
  2. 2.
    Çok yaptığım şeylerden birisi. iş arkadaşlarım dışında arkadaşım daha doğrusu tanıdığım insan yok şehirde. Onlarla da çıkmazsam hepten eve kapanmış olacağım.
    3 ... entry de mi girmiyagh
  3. 3.
    aksam nerdeyse orda uyusundur.
    veya
    go to the couch.
    3 -1 ... liz queen
  4. 4.
    Dünyanın en saçma işlerinden biridir.
    3 ... gerceksef
  5. 5.
    Yok daha neler.mesai arkadaşı olmaz.olsa mahalle arkadaşı,askerlik arkadaşı vs vs olur.bütün gün zaten...
    1 ... hacileflef
  6. 6.
    Saçma ve samimiyetsiz bulduğum eylemdir.
    1 -1 ... ukulelelelli yar
  7. 7.
    Bence güzeldir.

iş hayatı dediğimiz kepazeliğin, insanı insanlıktan çıkardığını görmek açısından da iyidir. "Ne nemrut ne nalet karı bu" dediğim insanların iş hayatı dışında nasıl şeker insanlar olduklarını ben bu sayede öğrendim. Çalışırken birbirinizi gırtlaklama evresine geldiğinizde " bu sadece iş" diyebileceğiniz bonuslar biriktirmeniz açısından gerekli bile.
    3 ... ngark
  8. 8.
    asosyal olduğunuzun kanıtı, nişanesi harekettir. kaçınınız.

iş arkadaşı iş yerinde kalmalı.
    2 ... latte addict
  9. 9.
    kendi yaşıtım mesai arkadaşı olmadığından mütevellit hiç yapamadığımdır.
    1 ... tembelhayvan
  10. 10.
    Ankarada olup pek yapamadığım şeydir. O bile bişeydir en azından yalnız yalnız ne yapacağını şaşırmazsın.

Bizde de millet ya evlenmiş ya epey büyük hep kendi hayatını yaşıyor. insan bulmak da zor.
    ... workingdead