1. 1.
  Ülke ekonomisinin canlanmasına, mal üretiminin kat ve kat artmasına neden olacak olan önerme. Evet.
  1 -3 ... yamyam balagonda adami
 2. 2.
  Zaten 8 saat amk 11 saat mi olacak hadi oradan patron yalakası seni.
  2 ... kurtcebe noyan
 3. 3.
  Yürü git, çalıştığımızı hakkımızla aldıkta fazlası kaldı.
  1 ... kabuuss
 4. 4.
  (bkz: Peki)
  1 ... memelog
 5. 5.
  Sorsan beyefendi boş gezenin boş kalfasıdır.
  1 ... talihsiz sokak kedisi
 6. 6.
  Verimli çalışmadığı sürece 20 saatte yapsan olmaz. Önemli olan verimli çalısmak.
  4 ... catgirl95
 7. 7.
  siz ne büyük aptallarsınız ben anlamakta zorlanıyorum. verimlilik, mesai saatleriyle artan bir şey değildir. hatta daha az mesai yapılırsa ne olur diye avrupa'da bazı şirketler denemeler yaptı, birçok alanda verimliliğin arttığı görülünce sistemi bu şekilde devam ettirdiler. isviçre'de bir dönem vardiya sayısının artışı gündeme geldi, zamanla ülke geneline de yayılma olasılığı var. 8 saatten fazla çalışmak, dikkatsizliğe, iş kazalarına ve sağlık sorunlarına neden oluyor. hatta bazı işler için 8 saat bile fazladır. ülke ekonomisi, sağlık sektörüne harcanan paranın artmasıyla geriye gitmiştir ama bir yandan insanı hasta eden sistem diğer yandan bu konuya çözüm üretmemiştir. iş kazaları nedeniyle hem can kaybı hem de ödenen tazminatlar nedeniyle bilinçsiz yöneticilerin elindeki şirketler iflas noktasına gelmiştir. ülke ekonomisi hem vatandaşı ayakta tutacak hem de şirketleri zarardan koruyacak yöntemlerle gelişir ve halen bu ülkede aşılamayan bir sorundur mesai saatleri.

  ülkenin 25 ilinde patates ekimini yasaklayan, aynı zamanda iş adamı olan bir bakanının eskiden danışmanı olduğu kanadalı şirketten patates alan bir devletin ekonomisi gelişmez. bu sistemde mesaiyi 24 saat yapsan da bu mantıkla batmaya devam eder. patatesi bile ithal ediyorsak mesai saatlerinin azlığı, çokluğundan değil, tüketimde dışa bağımlı hale getirildiğimizdendir. bu ülke, bakanları eliyle sömürge devlet haline getirilmiştir. siz körler bunu görene kadar yakında çayı da üretmeyen, tamamını ithal eden bir ülke olacağız.
  1 ... buzkutlesi
 8. 8.
  Çoğu kişi 8 saatten fazla çalıştırılıyor zaten. insan üstü çalıştırılıyorlar inanın. Masada oturan koca göbekli bir müdürleri var , önünde 50 liraya sipariş ettiği yemeği yerken bir yandan işçisine neden izinsiz çalıştığını anlatıyor .

  (bkz: kesin yaşanmıştır)
  2 ... uzak diyarlarda evli barkli
 9. 9.
  Senin tuzun kuru anlasılan, Tam tersi mesai saatleri dusurulmeli herkes ayni maasi alması lazım, insan insani somurmemeli herkes eșit olmalı.
  1 ... alexdeberk
 10. 10.
  Doğru önerme. Kölelik güzel bir şey aslında. Ulan adam 8 satte bile full motive çalışamıyor. Sen diyorsun ki biraz daha çalışsın. Bu adamın sosyal yaşamı olmayacak mı? Robot mu bu?
  1 ... sairceketli