bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    gün geçmiyor ki yeni bir gerçekle daha yüzleşmeyelim.

tanımı sona bırakıyorum gammaz arkadaşlar heycanlanmayın.

kısa süreli şok dalgasının ardından ayrıntılarda boğulup tiksiniyorsunuz hayattan,
    adam gerçekten eşşek kadar, evli barklı çoluk çocuk sahibi dem dem dinimiz supaneke amin modunda olmasıda bonus.

bilgisayarımı unutmamdan mütevellit, mesai arkadaşımın masasına geçmek mantıklı gelmiştir ki kendiside şehir dısında, akabinde feysbuk sözlük fotopya gibi allahın emri sayfalarımızı açmak için çalıştırdığımız explorer sayfasının adres cubugunda daha önceden ziyeret edilmiş adult içerikli adresleri ve olayın detaylarını veren açıklamaları gördüğümde ilk etapta şaşırdım, lakin kurcuklayınca pisliğin boyutu gözler önüne serildi.

allah kendisine bağışlasın 4 yasında kızı olan adamın "baba kız seks hikayesi" isimli olayı irdelemesinden tiksinip, gazetelerde okuyup lanet yagdırdıgımız 17 aylık bebeğe tecavüz, 80 yaşındaki kadına tecavüz gibi rezillik içeren haberler aklımdan geçti.

kendimi suçlu hissettiğim anlar oldu ki esasında başka birisinin bilgisayarını kurcalamıyordum, şirkete ait bir bilgisayarın adres cubuguna bakıyordum, tam manası ile özel dosyalara girmek sayılmaz.
    vel hasıl, senelerdir aynı şirkette mesai doldurguğun insanın sapık oldugunu bir şekilde farketmektir.
    2 ... cok gicik yaa