bugün

görsel
iki taraf da gerçekten aşıksa sorun olmayabilir. Bugüne kadar uzaktan sadece bir tane ilişkim oldu benim açımdan başta zor gelmedi sonra ortak hiçbir şey yapamadığımızı fark ettim, üzüyordu bu. Mektup arkadaşı gibiydik. Herkes sevdiği insanla sinemaya gidiyor, hiç olmazsa kahve içiyor ne bileyim yüzünü görüyor. Böyle çok garip olmuştu. O ne mi yapıyordu flörtler yapıyormuş bir sürü. Dibimde olsa da yaparmış karaktersiz için mesafenin önemi yok.
2020 aşkları seks olduğuna göre. Evet, sekse engeldir. Cam seks 2005te falan kaldi sanirim.
adamına göre değişir.
mesafeler herşeye engeldir. gözden ırak olan gönülden de ırak olur.
Engel değildir diyenler ergendir ve tecrübesizdir. Elbette sevgileri bedenlerini aşmayanlardan değiliz ama arkadaşlar göz görmeyince gönül katlanıyor ve birlikte ama yalnız olmak kötü. Duygusal bir anda yanınızda olmaması bile kötü yani ne bileyim hem fiziksel dokunuş çok önemli ( seksi kast etmiyorum ). Birinin zor bir zamanda omuzunuza bile dokunması bir destektir. Kafanıza bir şey takıldığı zaman daha rahat konuşursunuz sevişirsiniz falan filan. Velhasıl, ergen olmayın, gerçekçi olun. Msn devri bitti hayata dönün.
basbayağı engeldir arkadaşlar, en azından birkaç sene deneyimleme şansım oldu bu nedenle düşüncelerimi aktarmak istiyorum.

Bir insan düşünün, hayatınızda var ama yok. Fiziksel olarak yan yana olmayı sadece cinsellik üzerinden yorumlamayın. Ben şu 3 günlük dünyada sevdiğim insana mutlu olduğumda sarılamayacaksam, üzüldüğümde omuzuna kafamı koyamayacaksam, öylece durup gözlerinin içine bakamayacaksam ne anlamı var? inanın hayat, bir telefonla ilişki yaşıyormuş gibi hissetmek için çok kısa. Sevdiğin insanla geçirdiğin 1 saniye bile dünyalara bedel. Özlemek güzel evet bazen uzak kalmak güzel ama her zaman değil. Bir gün "keşke yanımda olsan" demekten kafayı yiyip, elinizden telefonu bırakıp "n'apıyorum ben ya?" dediğiniz zaman anlarsınız yazdıklarımı.

Artık böyle içi boş romantizme gelemediğim için çok doldum ve an itibariyle içimi dökmüş bulunuyorum.
Ekonomik durumun iyiyse değildir bence.
değildir. beklemek de güzel, gelmese bile...
şuna engeldir diyen aşkın tanımını bilmeyen, özgüvensizin tekidir.

aşk lan bu salak mısınız mk insan aşık olunca gözü hiç bi zikim görmüyor. sen istiyorsun ki her sevişmek istediğinde yanında olacak, gezip tozabileceğin biri olacak falan.

ulan aşk bu mu? aşk somut bişey değil ki birlikte olmayınca kayboluyor mu? ne malsınız.
mesafeler aşka engel değil ama mesafeleri de azaltmak daraltmak bizim elimizde.
Engeldir.
karşılıklı güven ve kalpler bir olduktan sonra engel olmamalı, iki seven el ele verdiğinde aradaki hiç birşey engel değildir mesafe falan filan hikaye. şöyle birşeyde var taraflardan biri yan çizdimi hayata küsme derecesine geliyorsun verdiğin tüm emekler karşındaki ahmak yüzünden yok olup gidiyor. 4 senelik ilişkimin son 1 senesi uzaktandı 40-50 günde bir görüşürdük sağolsun çok severdi kendisi çok sözü vardı bize dair anlatırdıda anlatırdı ama gözden ırak olan gönüldende ırak olurmuş sözü kendini ispatlıyor burada insan gözüyle değil kalbiyle sevmeli, kalbiyle sevdikten sonrada hiç bir şey engel değil.
Eğer o aşk karşılıklı ise değildir tabiki. Seven insan yanında gibi hissettirmeyi de, bir cümlesiyle heyecanlandırmasını, mutlu etmesini bilir zaten. Kilometreler önemsizdir bunun için. 2 buçuk yıllık ilişkimde aramızda 830 km vardı. Yani aşka hiçbirşey engel olmaz. Ama güven problemınız varsa, "bu devirde babana bile güvenmeyeceksin" mantığı içerisindeyseniz hiç girmeyin o toplara.
Mesafeler neye engel değildir ki dedirtir.

Aşk öyle, buhar gibi, bulut gibi bir şey değildir ki, dokunmak istersin, kokusunu solumak, gözlerine bakmak istersin, yanında olmak, başını omuzuna koymak istersin, elele yürümek, kucak kucağa film izlemek istersin, aynı anda aynı şeye gülmek istersin.
Uzakta olunca teknolojiye mahkum bir aşk yaşarsın mecburen.
Özlersin, canın sıkılır...
Ateşten gömlektir uzak mesafe ilişkisi...
Engeldir. Sarılamadığım adamı ne yapayım defolsun gitsin. Kokusu teni duygusu ağlamak istediğinde omuzu yoksa sıçarlar öyle ilişkimsiye. Kamerayla sinemaya gider, skype da açıp beraber yemek yapar, sanal sanal seks yaparsınız. Yıkıklık.
değildir.
çok fazla engeldir diyen varsa da evlenir.
problem çözülür.
Aşk diye bir şey olmadığı için engeldir. Bu devirde olaylar böyle işliyor.anlayan anladı.ewed
Engel değildir. isterse sizi yanınızda gibi hissettirir.
engelmiş bende inanmıyordum acı tecrübeyle öğrenmiş oldum.
kafası sadece belden aşağı çalışan ve aşkı bundan ibaret sananların engeldir len mq diyeceği başlık.
değildir.
Valla engel yalan yok. Bende o kadar uzayacak bir ya**ak yok afedersiniz. Yanınızda bir sap arayın.
engel değildir.
4 senelik tecrübem var. çok da güzeldi.
illa sikişmek gerekmiyor.
sevmek kafi.

yeni uzak mesafe ilişkilerine açığım.

güzel kıslar mesaş atsın
Biz bunları soğanla anlattık. biz bunları tahta karıştırıcı ile anlattık. Biz bunları sehpayla anlattık. Ama hala birileri bir yerlerde kilometrelerce uzaklardan birileriyle sevişme çabası içine giriyor.
“Ayrılık tatmin edilemeyen aşkı artırır” der adını hatırlayamadığım ünlü bir yazar. Mesafeler aşka engel değildir ancak aşk gerçek aşksa.

Günümüzde ise her şeyde olduğu gibi aşkı da yüzeysel yaşadığımızdan engeldir ama.