bugün

görsel
görsel
görsel
görsel
Gündemde olamayınca orasını burasını açmış.
hoff hic cekici ve guzel bulmuyorum.
hoslanmadigin kadin tipini tarif et deseler
meyrem uzerli
nil karaibrahimgil
sibel can
zahide yetis

gibi tipleri tarif ederim.
suratindaki seksi olayim derken olusan eblehlik de midemi eksitti.
görsel
tam sevişmelik.
(bkz: balık etli)
yalanası kadın.
piç doğurmak alışkanlık oldu bunda.

görsel
Zengin yapınca marjinal derler,
Orta halli yapınca "orospu" derler...
Kadın en azından doğurduğuna analık yapıyor. Bazı evli kadınlar gibi çocuk doğurmayı evlilik kurtarıcı bir piyon gibi görmüyor. Evliliği kutsallaştıracağınıza şu anki anneler babalar ne kadar iyi anne baba onu tartışın.
meryem hanım kiminle evli? biri beni aydınlatabilir mi pls.
Zamanında hem güzel hem doğal kibirsiz sempatik komplekssiz bir oyuncuydu, fazla ün onu da bozdu. Estetiklerle güzelleşeceğine çirkinleşmiş durumda, biraz da aptal saf oluşu kendisini ucuzlaştırmakta.
40 yaşına girmiş.

https://www.ntv.com.tr/n-...si,rTRRGYqMPkmqmbRaH9k04Q#
40 yaşına girmiş.
görsel
görsel
görsel
- Çok güzel bir kadın-dı. Ne hallere getirmiş kendini, 200 bin lira da para vermiş.. para bir şey değil de, o yüz kasları elastikiyetini kaybettiğinde, vaktinden önce yaşlanmış görüneceği için yüzünü gerdirmeye başlayacak ve en sonunda van kedisi’ne benzeyecek. Kendisine eziyet etmeyi bırakır, inşallah.
- yakın bir arkadaşımın dayısının üvey baldızının eski kankası, akraba sayılırız yani. Gerçi amerikan başkanına daha kısa bir bağla ulaşabiliyorumdur, sanırım..
dudağının kenarlarındaki çizgilerin bir benzeri de bende olduğu için ayrı bi yakın hissettiğim kadın. tabii ben hürrem haline yakın hissetmiştim. doğal halini bozmuş boşuna. üzücü.
4 milyon TL karşılığında Arap bir ailenin evine misafir oldu.
4 milyon TL karşılığı evine davet edildiği arap aile tarafından göbeğinden zeytin yenilmiş olabilir.
Yardımcımın dayısının üvey baldızının arkadaşı..

Bir zamanlar kendisi yüzünden çok sıkıntı çektim, bilmez tabii ama ahirette kul hakkım olacağını sanıyorum.

Sene 2012-2013-2014.. o aralar muhteşem yüzyıl fırtınalar gibi esiyor, babamla (ek iş) toptan gümüş (takı) alıyoruz, satıyoruz… çuvalla mal gidiyor. Yer gök gümüş.. malı poşetlere tane tane değil, küçük bir kürekle falan dolduruyoruz.. giden malların tamamı bunun hürrem serisi.. kalanları bir b.k tutmuyor, ingiliz genç kızların, sahil yörelerinde aldığı 2-3 gramlık yüzük-küpe.. bunlar öyle değil; iri, taşlı… kadınlar saray cariyesi gibi dolanıyorlar..

Öyle bir satıyoruz, öyle bir satıyoruz.. ben en son, arabayı değiştirip, vadi’deki evi tadilata aldım.. büyük mala girdim, tonla sermaye yatırdım..

Ama mutluluğumu kıskanan Hazret-i meryem, “tükenmişlik bilmem nem tuttu, ayrılıyorum” dediiiii, bizim satışlar bıçak gibi kesildi..

1 ayda satacağım kadar bir malı 2.5 senede eritebilmek için bir tarafımız yırtıldı..

Buradan kendisine teessüflerimi gönderiyorum.