bugün

Yorumlara bakıyorum da ya bunu yazan herkes çok başarılı çok güzel hayatlarında inanılmaz şeyler başarmış insanlar yada tam tersi bence 2. şık daha doğru, estetik güzeli demiş de doktora giderken yanındamıydın? Mesleği oyuncu değil denmiş bu ülkede kim kendi mesleğini yapıyor? Spor salonları dandik bölüm okuyup birşeye balta olamamış hocamsılarla dolu. Kenan imirzalıoğlu Kıvanç Tatlıtuğ, Burak Özçit ve daha birçok başrol Serenay Sarıkaya hiçbiri Tiyatro mezunu değil! diğer isimler de bir yarışmadan çıktı, ne kadar meraklısınız birini gömmeye, Acun Ilıcalının yarışmasından yaklaşık 1000 kişi çıktı kaçı uzun süredir bu işi yapıyor Merve Oflazın 10 tane dizisi var düzgün bir kadın hayvansever yardımsever duyarlı. Sizler onun yerinde olsaydınız nerenizi açıp kimlerle ne yapıcağınızı şaşırırdınız. Arka Sokaklarda gayet güzel oynuyor iyi bir oyuncu herkes kendine baksın bu kadar kıskanç olmayın amk
evet tekrar dün yayınlanan arka sokaklar dizisini izledim merve oflazda oldukça bölğmde ağırlıklıydı, bu kıza ön yargıdan başka birşey yok ! oyuncuyum diye geçinen bisürü gereksizden daha da oyuncu bide bu yukarda abuk subuk yazanlara baktım da hepsi kadın. bilmem anlatabildimmi bu arafa giziği de daşşşş gibidir
görsel
(bkz: güzel ayaklı ünlü kadınlar)
doğu karadenizli kızlara benziyor.
Sesi ve diksiyonu çok güzel olan kadın.
tam kıvama gelmiş maşallah.

görsel
Her paylaşımında ayaklarını mutlaka gösteren eski acunada yarışmacısı. Şimdi de oyunculuk yapıyormuş. Elin yüzün düzgün ise otomatik oyuncu oluyorsun zaten doğanın kanunu bu.
survivor'ın tek bayan şampiyonu.
görsel
güncel Önemli Başlıklar