1. 1.
  kendisinden önce simgelediği türbanın tbmm kapısından geçtiği, abd de yaşayan ve abd vatandaşı olan silik karekter.
  yemin töreninde yuhlanınca nazlı ılıcak tarafından gaza getirilmeye çalışılmıştır ayrıca. ve merve kavakçı kişisi kanunlara rağmen tbmm ye türbanla girerek bu kuruma saygısızlık etmiş kişidir.
  21 -30 ... electronica
 2. 2.
  ilginç bir vakadır kendisi. gecenlerde televizyonda kendisi ile ilgili bir haber vardı. hakkını aramak için insan hakları mahkemesine başvuracakmış vs, vs, vs...
  yalnız, bu hanımın o dönemde yaptığı basın açıklamalarında sağında ve solunda oturan isimler çok daha ilginç portrelerdir. buyrun...

  mehmet ali şahin
  recep akdağ

  bunlar kim mi?

  biri şu anda devlet bakanı. basında aylar önce kendisinin ne kadar ilerici ve modern olduğunu anlatmak için yıllar önce çektiği kısa metrajlı filmler övüle övüle göklere çıkartılmıştı.

  diğer ise şimdi sağlık bakanı. sağlık hizmetlerimizi avrupa ve dünya standartlarına ulaştıracak büyük kurtarıcı gözüyle bakılıyor kendisine.
  16 -8 ... karın desen jack
 3. 3.
  amerika birleşik devletinin milyonlarca vatandaşından biri. ayrıca abdullah öcalanı bile vatandaşlığından çıkarmayan bir devletin 10 günde vatandaşlıktan çıkardığı bir insan. türbandan dolayı mağdur olan insanların ahirette yakasına yapışacakları kişilerin de başında gelir.
  11 -15 ... palta
 4. 4.
  Cumhuriyete kastetmiş kişidir. Merve Kavakçı başörtüsüyle TBMM'ye girmiştir. istiklal mahkemeleri kurulmalıdır. Derhal idam edilmelidir. Çünkü başörtüsü bu ya. irtica irtica. Uyan Türkiye. Cumhuriyet Gazetesi nerdesin? Güdümlü basın at manşetini. Yap siyasetini. Laiklik elden gidiyor de.

  Vah vah vah. Ah Türkiyem nelerle uğraşıyoruz. Bir başörtüsünü bile hazmedemediğimizi gösteren kişidir Merve Kavakçı. Biz daha çok bekleriz Türkiye çağdaştır, insan haklarına saygılıdır diye. Böyle yasakçı zihniyetle kusura bakmayın iran bile daha modern. Hani o gerici dediğimiz iran.
  20 -25 ... italiano
 5. 5.
  (bkz: nazlı ılıcak)
  ... ranger65
 6. 6.
  (bkz: uludağsözlük merve kavakçı yı destekleyelim kampanyası)

  bu kişinin yarattığı polemik yapaydır ve kasıtlıdır.bu ülkede hiçkimse kimsenin başörtüsüne karışmaz.
  bu kişiye mehmet ali şahin ve recep akdağ ı referans olarak göstermek te bu kişiyi sempatik hale getirmez.iç huzuru tamir etmez.
  4 -5 ... electronica
 7. 7.
  gözlüksüz hali daha güzel olan hatun.türbansız halini görmemiz mümkün değil tabi.
  9 -1 ... chilavert
 8. 8.
  birilerinin arkasından ittirerek "bakalım ne tapki alacağız" diye düşünmeleri sonucuyla cumhuriyet değerlerine saldırmaya cüret etmiş,ne olduğu her halinden belli olan gereksiz insan.yobazların kullanıp sonra bir kenara attığı oyuncak.aciz şey...
  10 -9 ... gothic evil
 9. 9.
  (bkz: ajan provokatör)
  5 -4 ... mmtyvs
 10. 10.
  bülent ecevit'in, burası devlete meydan okunacak yer değildir diyerek tepki gösterdiği kısa süreli provokatörlük görevini başaran kişi.
  7 -7 ... krmyrdsn