1. 1.
  milleti ilgilendirendir.

  sana ne amk diyenler millete dahil olmadığından anlamazlar, kafaları basmaz.
  6 -2 ... baba24
 2. 2.
  milletvekilliğinin düşmesine sebep olmuştur.
  1 ... mo ni fe
 3. 3.
  istedigini yapar. isterse okumaz saygi durusunda bulunmaz. Bir amerikali bunu yapsa kimse seyine takmaz , merve kavakci yapincami batti. Vatana saygi bireyseldir. Sen marsini oku saygi durusuna gec andini oku ama bir baskasinin hareketi seni ilgilendirmez kardesim. ben meclisten o halde atilan bir baskasininda devleti fazla sevecegini dusunmuyorum. Vatancilik politikasi uygulayip ayirmayin artik su milleti. Senin ozgurlugune karismadigi surece sende bir baskasinin hareketine karisma yetkisine sahip degilsindir.
  1 -2 ... natalieflyyn
 4. 4.
  laik rejim de, dediğiniz gibi müslümanlara yer yok, aynı zaman da, hristiyan, musevi, pastafaryan ve diğer inançlara da, yer yoktur. iki de, bir müslümanlar falan diyerek ajitasyon yapmanın bir manası yok sonuç olarak şeriat ile yönetilmiyoruz, olmaması kadar doğal bir şey de, olamaz.

  sorunun asıl kaynağı şudur ki, müslümanlar rejimi islami parçalarla süslemek isterken aynı zaman da, rejimin gereklilikleriyle dalga geçmektedirler. sonrası mâlum zaten ama aynı müslümanlar rejimin başına geçtiklerin de, rejimi olabildiğince sömürerek, kendileri adına bir silah olarak kullanmaktan da, geri kalmamaktadırlar.

  bu rejim sağcı ve solcuları öldürdü, hapsetti, işkence etti, siz o dönemler de, evleriniz de, saadet içinde oturuyordunuz. eğer bu rejime düşmanlık edecek bir kesim varsa bırakın da, sağcı ve solcular onlar etsinler. kaymağını yiyen sizsiniz zaten, dibini de, sıyırmak istiyorsunuz. aç gözlülük yapmayın beyler, bayanlar.
  2 -1 ... socialman