bugün

görsel
merve adlı gelinin mevlüdesidir.organizasyon işletmek isteyen girişimcilere ilham vermiştir.
tanrısına bir şişe kutsal suyu ve bir kutu çikolatayı kurban etmek maksadıyla,göze sokulacak kafi miktarda altın marifetiyle ritüelini gerçekleştiren bir kişi barındıran görseldir.
(bkz: mevlüt bunun neresinde)
Suratındaki ‘Mevlid bahane bileziklerim şahane’ ifadesiyle amacını belli etmiş. Bence kesinlikle mutsuz birisi. Bu tip insanlar hep mutsuz olacaklardır..
Gelin altın kaplama çıktı rıza baba.
Bu kiz zaten instagram ünlüsü. Sevgilisiyle olan samimi fotoları instagramin heryerinde paylasiliyor.

Ben kari koca evli saniyodum oha mk daha yeni mi evleniyolarmiş.
gösteriş budalalığı bu ülkede hep vardı, sadece bu kadar açıkça yapılmıyordu dedirten durum.
Siyasal islam mı? Yok illiberal liberteryen. Olay kısaca şu: para>islam. ingiliççesi maniy tolk nigga
akp kadın kolları.
ikram çok basit olmuş, daha iyisi yapılabilirdi mesela kuş sütü falan. bir de umarım kolonyada alkol yoktur.
haram, biliyorsunuz.

tek temennim bileziklerin plastik olması. yoksa çenem çok yorulur.
Görgüsüzlüktür.Bir sonraki adım için korkarım ar edep hak getire.

(bkz: Kübra gelinin damatla halvet duası)
Bunlar ayni kişi olabilir.

görsel
allah islah etsin.
bu ne ya. seccadenin etrafı yiyecek dolu.hindu galiba. tanrılara yemek sunuyor.
selam ve hare krişna ile.
olur ya eşiniz böyle olur, biri gelir onun fotoğrafını bu dingil gibi paylaşır. yazık olur, ayıp olur. bırakın kim ne giymişse giymiş, ne yapmışsa yapmış. yobaz diye yaftalanandan daha çok yobaz olmamak için bırakın. kim ne yaparsa yapsın.