1. 69.
    sabah zeytinburnu'na gittim saat 10 falan geri dönüyordum topkapı-kazlıçeşme arası otobüse bindim başı kapalı bir genç kız gördüm inanın pantolonunun bir paçası lime lime idi keza ayakkabısı eskimiş spor ayakkabı ,kışın ortası epey de soğuktu hava sabah yağmur çiselemiş.
    insan gayri ihtiyari bakıyor yoksulluk kapalı-açık dinlemiyor. bir kahve içti diye sibel ünli'ye nerede ise küfür edeceklerdi gidin mesela sancaktepe'ye kızların sırtında manto yok.

bunlar siyasal islamın iktidarında palazlananlar ama artık haramdan payları kesildi dün yazdım üsküdar ve ümraniye avm'lerinde artık türbanlı ve badem bıyıklıların kullandığı o koca araçlar çok azaldı diğer ilçelerde aynıdır istanbul'da .. marketlerde market arabası doldurup belediye kuponu ile yada kartla ödeyenler yok . belediye mamayı kesti hükümete zaten para kalmadı ancak çok üsttekilere mama veriyorlar.
    fethullah gülencilerin hali içler acısı temizliğe gidenleri var gerisini yazmayayım...
    bu insanların kafası çalışmaz ancak ticaretin bakkallığı ve bakkallığa yakını yakında akp gidecek görün bak başta konya-kayseri ve rize'de ki rezillikleri ...

maalesef ülke bunlar için feda edildi bunlarda ancak böyle kutlamalar yapıyor lüks diye.

unutmadan din sömürüsü her yerde aynı gidin amerika'ya (abd) evangelistlere bakın aynısı ,kadınları süslü-takılı- elbiseler cav cavlı ayakkabılar taşlı yemekler havalı bunlardan hiç bir farkı yok.

bir zamanlar katolikler böyleydi tanrı korkusu ve şiddet olayı ile aynı görüntüler altın tabaklarda yemekler ve hindu-hint zengin tabakası daha beter altına gömülmüş insanlar .

onun için dinden-dinciden uzak durun inanın ama camide namaz evde oruç kimse karışmaz size ibadetiniz inanışınız mutluluk haz verir.
    1 -1 ... baris hemen simdi
  2. 68.
    olur ya eşiniz böyle olur, biri gelir onun fotoğrafını bu dingil gibi paylaşır. yazık olur, ayıp olur. bırakın kim ne giymişse giymiş, ne yapmışsa yapmış. yobaz diye yaftalanandan daha çok yobaz olmamak için bırakın. kim ne yaparsa yapsın.
    2 ... elhaci
  3. 67.
    (bkz: mevlüt çavuşoğlu)
    1 ... ben seven biriyim
  4. 66.
    bu ne ya. seccadenin etrafı yiyecek dolu.hindu galiba. tanrılara yemek sunuyor.
    selam ve hare krişna ile.
    ... fanfan la tulipe
  5. 65.
    allah islah etsin.
    1 ... kararsiz smiley
  6. 64.
    Bunlar ayni kişi olabilir.

merve gelinin mevlüdü
    1 ... atlant isten gelenadam
  7. 63.
    Görgüsüzlüktür.Bir sonraki adım için korkarım ar edep hak getire.

(bkz: Kübra gelinin damatla halvet duası)
    1 ... elimizde kalan tek nick teknik
  8. 62.
    ikram çok basit olmuş, daha iyisi yapılabilirdi mesela kuş sütü falan. bir de umarım kolonyada alkol yoktur.
    haram, biliyorsunuz.

tek temennim bileziklerin plastik olması. yoksa çenem çok yorulur.
    4 ... lavandula
  9. 61.
    Merve gelinin kollarına ne olmuş AMK.
    1 ... ben seven biriyim
  10. 60.
    akp kadın kolları.
    3 ... nadia nadia