bugün

(bkz: akp çocukları)

Buram buram siyasal islam'dır. Kafayı kapatmış ama südyeni belli oluyor.

görsel
Abazanın dikkat ettiği şeye bak amk. gözünü memeden alabilse belki daha doğru dürüst cümleler kuracak ama yok.

Belli ki para bok. Bileziklere bakın.
Adam sütyeni kesmiş ya amk. Hahah

Olay cringe ama ben o detayı yakalayamazdım reis. *

Ben direkt bileziklere odaklandım.

Kimde ne eksikse olayı.
Nedense görünce aklıma şu geldi: "Yenge de erik gibiymiş, kütür kütür".
Merve Allah’a lütfen “neden beni 4 kollu yaratmadın?” diye şirk koşma, günah...
Yürüyen yatırım.

Not: sadece kollardakiler mi?
Ya boynundakiler...
Elinde tuttuğu kutu bir asgari gelirlinin bir haftalık mutfak masrafından fazla değilse ben de bir şey bilmiyorum.
Fort knox da bu kadar som altın rezervi yok bu nedir aq... ya ablacım görümce, elti çatlatmak için yapıyorsunuz böyle sonradan görme görgüsüzlükler bari sosyal medya da paylaşmayın. Hayır yine yapın ama kendi aranızda yapın...

Ulan biz de evlendik, biz de bir ana babanın kızını aldık ama ne eşimiz, ne ailesi böyle görgüsüzlükler ne yaptı ne yaptırdı, allah herkesi iyi ve görgülü insanlarla karşılaştırsın...
kesin meme ucu piercingi de altındır bunun.
Ya agbi bunlar sırtında bir yelek ile ömür geçiren Hz. Peygamberin ümmeti değil mi
Biz mi yanlış biliyoruz..

Yemin ediyorum insanı müslümanliktan soğutuyorlar..

Misal bunu gören ataist veya hristiyan vs müslüman olur mu.

Sonrada solcular bize niye sevmez.

Not:kesinlikle solcu falan değilim.
Misafirine bir hurma verdi ikiye bölüp yediler, misafir ağlıyordu o da ağlıyordu. Merve altınlarını şıngırdattı, merve de ağlıyordu. Altınlar, altınlar, onlarda ağlıyordu.
Şöylesi bile evlendi aq.

Benim günahım ne lan daha yeni sevgili bulduk aq.
Merve gelinin varlık içinde mutlu mesud yaşadığını öğrendiğimiz mevlüt. Mevlüd bahane gösteriş şahane.
abazalar net abaza diyorum alkışlıyorum. o kadar altın takınca ne oluyor. kızlar merveyi eleştireceğinize ders alın bence ucuza gitmeyin.
pahalı olduğu düşünülen kutlamadır. o kutunun içerisindekilerde muhtemelen minik altın külçeleridir. biz çukulata falan zannediyoruz ama kollara bakınca gelenlere çukulata dağıtacak kadar fakir değil ablamız galiba..
bu kız zaten bir cok konuda eksik bunu gorebiliyoruz. hepimiz gibi eksik oda. eksileri olabilir insanalarin. ama islami yaşamalarını beklediğiniz insanlar, çarşaflı olsa, emirlere uygun yaşasa, çalmasa çırpmasa bu seferde gerici olurlar.

bence sizin gibilere böyle tipler gerek. boyle olunca, gerçek islam bu degil diye bağırıyorsunuz.

sizde biliyorsunuz islam en guzel hayat tarzıdır.
(bkz: Merve gelinin Belenli sütyeni)
Allah bunlar hakkında ne düşünüyor acaba? Sadece merak
kazandıkları parayı nasıl yediklerinden bize ne amk.

nilay gelinin ıstakozlu, şampanyalı erkek striptizcili bekarlığa veda partisinde harcanan paranın hesabını sorduğunuzda bunlarınkini de sorarsınız.

bu arada daha çok harcasınlar amk piyasaya dönsün para.
Görgüsüzlüğün midemi bulandırdığı olay.

Halbuki biz bu görgüsüzlüğü 1900’lü yıllarda bırakmalıydık. Çağ milenyum, zihniyet ortaçağ.
akapeli değilse adımı soyadımı değiştirir bu dünyadan çeker giderim, o kadar net.
seyyar kuyumcu, sanki.
Hayatta ki tek başarısı evlenmek olan ucube.
Merve gelini ülkeye altın rezervinden sorumlu müdür fln mı yapmışlarda onun mevlüdü mü bu? Akıllarda bir soru.

Görgüsüzlükte nirvana, bir günde şasırmayalım şu ülkede yeter ulan.
Mevlüt nerede?
merve gelin kızımızda görülen bilezik sayısı:15, açılan bilezik sayısı: bilinmiyor. kuyumcuları terk etmeyelim. kapalı yerlerde de çıkabilir. bir de kalın, en azından ince olsun da biz züğürtlerin çenesi daha az yorulsun.
güncel Önemli Başlıklar