1. 1.
  adı sanı duyulmamış trabzonlu futbolcunun beşiktaş'a 885.000 dolar karşılığında transfer edilmesi olayı.

  mertcan çam ın beşiktaş a transferi
  http://www.haberturk.com/...turker-yazdi-1867284-spor
  3 -3 ... jimmy tudeski
 2. 2.
  yoksa??
  ... son tahlil
 3. 4.
  Şike kokuları sardı dört bir yanı. Evet.
  1 -3 ... oytunkaran
 4. 4.
  yanlış yazım yoksa ilk vade 9 şubat 2017'de ödenmiş. Muhtemelen yanlış yazımdır ancak doğruysa beşiktaş'ın futbolcuyu uzun zamandır izlediği ve bir şeyler vaadettiğini görmüş demektir. Oğuzhan, tolgay, töre gibi futbolcular da hemen hemen bu şekilde alındı ve fayda sağladılar. Ben boş transfer gözüyle bakmıyorum.

  Edit: serbest kalma bedeli ödeyip transfer etmeyi şike sanan mallarla aynı sözlükte yazmak utanç kaynağıdır.
  2 -3 ... alakasiz entry
 5. 5.
  şenol guneş in 2016 yıılında bjk ts a2 takım maçında izleyip beğendiği oyuncudur.

  hemen yazmışlar şike kokan transferdir diye.

  kokuşmuş pislikler sizi.
  5 ... sansyoklan
 6. 6.
  Trabzon maçında bir şike dönmemiştir. imaya bakarsak trabzonun Beşiktaş a yatması gerekirdi. Maçta buna yönelik hiçbir ibare yoktur. Adamlar skor 1 0 ken kalemize gol atmıştır. Faul diye sayılmamıştır. Attığımız gollerde şike unsuru yoktur. Hatta onur birebirde taliscanın yüzde yüz golünü engellemiştir. Gollerimiz ise kamuoyunun alkışını almış yetenek gerektiren gollerdir. Gollerde ts savunmasının hatası dahi yoktur.
  Biz şikeyi 2014 15 sezonunda Galatasaray gençlerbirliği maçında net gördük. Bir takım diğerine nasıl yatar onu gördük. O maçta kaleye gelen şuta gençler kalecisi elini uzatmamış. Stancu kaleciyle karşı karşıya kaldığı topu yumuşak bir burun vuruşuyla musleranın kucağına atmıştı.

  Kaldı ki tff galibiyet primi 850 bin tl zaten eder. Bizi yenselerdi o paraya yakın bir tutar zaten almış olacaklardı. Bu paralar klupler için çok büyük paralar değildir. Ortada bir yolsuzluk olduğu da açıktır. Birileri kanunsuz bir şekilde para döndürmüştür.
  5 -3 ... yalanmakinesi
 7. 7.
  şenol güneş'in beğendiği oyuncuymuş!
  yine kılıf buldular hemen.

  şenol güneş'e yakın isim ne diyor bakın bakalım.
  mertcan çam ın beşiktaş a transferi
  -3 ... jimmy tudeski
 8. 8.
  efendi Beşiktaş(!) duruşudur.

  hıammınnaaaaaaaaa.
  2 -3 ... karetta karettalar da ucar
 9. 9.
  Yav bejeke taraftarini anlamayom savunuyorsunuz ulan o paraya o futbolcu niye transfer edildi 23 yaşinda ne goruldu eğer o cocukta is olsaydi abdulkadir ve yusuf yazici milli takim seviyesine getiren ve ulkede bek yokluğu yaşanirken trabzonspor niye oynatmadi kafamda manyak sorular kardeşim galatasaray yapsaydi bişey bişey çamuru atardiniz başkan niye bu transferi yaptiniz diye sormassiniz filozoflariniza.
  -2 ... sqilacci74
 10. 10.
  mertcan çam ın beşiktaş a transferi
  1 -1 ... jimmy tudeski