bugün

çoğunluğu nonnoş olur. kısa boyluları piç olur.
genellikle yazlarını tatil semtlerinde geçirirler. snapchat instagram gibi saçma uygulamaları aktif kullanırlar.
Benim kuşağın mertler'i orta üst sınıf, iyi eğitim görmüş, bir spor ya da sanat dalında kendini geliştirmiş, entelektüel tiplerdir.
Sonradan isim ayağa düşünce değişmiş olabilir bilemiyorum.
genelde çok tatlı olurlar ve genelde isimlerinin anlamını taşırlar. merhaba mert merhaba.
genelde efendi görünüz ama içimizde çok piçizdir.
Sürekli şakalaşılır bu tiplerle ama aslında sevilirler. Net.
Aga genelde değil yani kesin herhangi bir spor dalında iyilerdir isimlerinin hakkını verir ve canayakın kimselerin olduğu insanlardır . Ne biçim bi cümle kurdum bende anlamadım neyse dir .
Saçları daima jölelidir.
Çılgındırlar.
Benim bildiklerimin hepsi şişko patates.
bir tane tanıdım. bencildi. can yaktı. hayatımın baştan sona değişmesine neden oldu. karakterimi değiştirdi. kurallarımı değiştirdi. benliğimi değiştirdi. beni ben olmaktan çıkardı. ve açıkcası net şerefsizdi.

yazar bu entrysin de eski ilişkisinin kısa özetini yaptı.
Geneli sarışın ve renkli gözlüdür. Biraz kilolu ya da göbek üstüne kas yapmıştır. Sosyal medyayı aktif kullanır bira fotoğrafları paylaşır bütün gün. Bitmediniz kilolu bira sever mertler.
Genelini bilmem ama kardeşim olması bir özelliğidir. Böcek gibidir, çok tatlıdır insanın her daim öpesi gelir.
kötü bir şey yaptıklarında adın gibi ol adın tarzı şaçma öğütler alırlar.
Kısa ve net kendi çapında futbol oynayıp kız tavlar. Piçtir.
bu adamların etrafında genelde bi fun clubları ve de yine aynı ortamda bir de hater kitlesi oluyor genelde.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
saçlarını ortadan ayırmaları. bizim işyerindeki yavşak mert öyle en azından.
hafiften bir mallık.
Çapkın, yakışıklı, kafa dengi olurlar. genelde sevgili kontenjanında kalabalık eder.

O yüzden efendi erkekleri seçmek lazım. Bir de şunları deneyin:

(bkz: Bünyamin)
(bkz: Mehmet)
(bkz: hüseyin)
Bir tane tanıyorum küfürbaz ağzıbozuk özgüven eksikliği olan ve bu sebeple belli başlı bazı konularda daha iyi olmaya calışan bir insan ayrıca salak ve salak demiş miydin?
yavşak!.
isimlerinin mert olması.