bugün

sadece abartılı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray düşmanlığından ötürü objektif olamayan fenerlilerimin savunduğu agresifliği zaman zaman abartan antipatik futbolcu.
emre belözoğlu, alper potuk, irfan can kahveci ve mert hakan yandaş.

galatasaray ilk tercihleri olmasına rağmen sonradan dümeni fenerbahçe'ye kıran bahtsızlar. özellikle emre ve mert hakan'ın içinde bulundukları halden pişmanlık duyduklarını düşünüyorum. elbette bunu yansıtmamak için büyük çaba gösteriyorlar, yanlış tercihlerin kurbanları bu adamlar, onlar adına üzücü bir durum.
mauro icardi' nin ceza alması için algı yapanların, karar verenlerin, dün hakeme söylediği söylenen sözler ve rakip takımın kulübesinin önünde gol sevinci yaşaması konusunda nasıl bir tutum takınacağı merak edilen, zaman zaman agresifliği abartarak üzen orta saha oyuncusu. bakalım nasıl bir karar çıkacak ? çıkmasa da hatırlatıcısı olacağız.
sadece olmayan penaltıyı savunan, abartılı fenerbahçe sevgisi sebebiyle futbol konusunda objektif olamayan fenerbahçe fanatiği kesiminin savunduğu tahmin edilen antipatik futbolcu.
Fenerbahçe ye yakışan nadide iticilikte olan top tepici.
bunu ne yaparsa yapsın hem ryan donk tan tırsışı ile hatıryalacağız.
görsel
Gelsin o hareketleri trabzon'da yapsın. Adamı çıktığı yere tersten sokarlar.
emre bişeyoğlundan sonra gelen en bişeyoğlu futbolcu olabilir...
Yaptığı yanlış. Fenebahçelilik bu değil.
Akli basinda bir teknik ekip ve yonetim olsa, takimdan aylar oncesinden hatta gectigimiz sezon sonu sutlanmis olurdu.

Emre, volkan, melo, lugano vs.. bu adamlarin en azindan sempatileri vardi ve kaliteli oyunculardi ama bunda hicbir halt yok...

Bu hareketlerle camianin hircin cocugu olarak anilmazsin. Biraz karakterli olmak lazim komutan logar.
türk şimanski.
sosyal medya gençliğinin masküleniteyi zorbalık zannettiği şu günlerde, yaptığı hareket ile çocuk eğlendiren futbolcu.
Bizim futbol taraftarının kolay kandırılabileceğini gösteren futbolcu tipi. Bir takımda kalmak için çirkeflik yapmak yetiyor. Galatasarayda da Melo vardı mesela. Yıllarca böyle davrandı. Kontrat zamanı takıma rest bile çekti. Fenerdeki bu futbolcu da aynı şeyi yapıyor. Herkesten daha fenerli görünüyor.
Emre belezoğlundan bile çirkef topçu.
icardi'nin yaptığı ahlaksız hareketle gol sevincinde yere doğru yaptığı masum hareketi bir tutanların akıl tutulması yaşadığı ülkemin futbolcusu. icardi'nin yaptığı, alt sınırı 2 maç ceza olan harekete 1 maç ceza verilmesinden sonra saha içinde yaptığı masum harekete ne kadar ceza verilir tartışmaları yaşanıyor.

işin şakası bir yana ben bu oyuncunun kulübü olsam ceza verirdim ona. adam ol diye. hareketi doğru değil evet icardi ile kıyaslanmaz. ancak zamanında kendi takım arkadaşının gözünü mortartmış melo'ya ilah gibi tapanların, şampiyonluk gider diye ceza bile vermeyenlerin bu çocuğun yaptığı hareketleri kınaması bana komik geliyor.
Eğer hakeme söyledikleri doğruysa ve bundan ötürü ceza almazsa daha da antipatik olacak futbolcu. Takip ediyoruz, bakalım neler olacak ?
görsel

tamam qanqs en büyük fenerli sensin.
bir ara galatasaray' a gelmesi gündemdeydi. iyi ki gelmemiş.
gerçekleşmemesi sevindiren bir transfere konu olmuş agresif futbolcu.
güncel Önemli Başlıklar