1. 1.
    sezon sonunda bonservis bedeli ödenmeden gerçekleşecek olan transferdir. hayırlı olsun. evet.
    4 -5 ... oytunkaran
  2. 2.
    fenerde parlayan kim olmuş ki, gelen söner giden söner fenerde. bir zamanlar bi salih uçan vardı sahi noldu ona?
    5 -4 ... masklavi
  3. 3.
    Selçuk inan olmak yerine Alper Potuk olmayı seçer. Avrupa'da oynamak yerine en uzak Malatya'ya gitmeyi seçer.

Kendi bilir.
    5 -4 ... yonetimin kendisiyim
  4. 4.
    adamın soyadı sakıncalı bir kere.
    2 ... beylerbeyinin beyi
  5. 5.
    Kumaşı sağlam değilse gider niye gitmesin. Ozan Tufan Emre Alper gibi şımarığın teki olur.
    -2 ... sacramento tr
  6. 6.
    serdar ali çelikler'e göre kendisi gs ile ön protokol imzalamış. hatta parasını da almış.
    böyle bir transfer olursa yüklü tazminat öder gs'ye.
    1 -1 ... chance boudreaux
  7. 7.
    Sanmıyorum, Şampiyonluk kovalayan takımdan ayrılıp orta sıra takımlarına düşsün.
    4 -3 ... mb isimli cocugun anilari
  8. 8.
    galatasaray'ın isteyip, fenerbahçe'yi tercih eden futbolcular kervanına katılır.
    gs ister, fener alır, bu böyledir. ülkenin en büyük takımına gelmek, sonuçta her türk futbolcunun hayalidir. mert hakan hayalini gerçekleştirmek istiyor.
    7 -6 ... aslolan fenerbahce dir
  9. 9.
    emre belözoğlu'nun telefonlarından bıkan futbolcudur.

bana mert hakan gibi yetenekli ve bonservissiz bir futbolcunun fenerbahçe'ye transfer olması için bir sebep söyleyin ikna olacağım fenerbahçe'ye olası transferine.

bir tarafta fatih terim gibi bir gerçek, diğer tarafta hocası bile olmayan bir kulüp.
    bir tarafta avrupa'da boy gösterme şansı, diğer tarafta "anamızın ligi"
    bir tarafta şampiyonluk ve kupa sayılarında rakiplerini yanına bile yanaştırmayan bir kulüp, diğer tarafta en son ne zaman kupa kazandığını hatırlamadığım bir kulüp.

önceden "para" der geçerdik, topçular da paraya çok önem verirlerdi ama artık herkes çok para veriyor ve fenerbahçe ekonomik olarak artık o eski paralı güçlü günlerinden de çok uzakta. ffp bütün planları bozuyor maalesef.

ben oyuncunun mantıklı düşünebilen bir karakter olduğunu varsayıp tercihini tabi ki galatasaray'dan yana kullanacağını düşünüyorum.

ama gerçeği sezon sonu göreceğiz.

şunu da unutmasın, mehmet ekici'den öte gidemez fenerbahçe'de...
    5 -4 ... is adami
  10. 10.
    Türkiyenin en büyük takımına transfer olmayı herkes ister. Fenerbahçe büyüklüğü, kupa büyüklüğü falan değildir. Başka türlü bir büyüklüktür. Nasıl bir büyüklük? işte başka türlü. Bi değişik büyüklük.

Adam protokol yaptı bosman rulingle. Galatasaray imzayı attıralı çok oldu. Fenerbahçe mastürbasyona devam etmeli.
    5 -5 ... zorronun degil zorbanin z si