bugün

Yakışıklı kelimesi altında 1. sırada yer alan oyuncudur. Başka Dilde Aşk filmindeki üstün oyunculuğuyla ödülü vardır.
Bu adam tiyatro sahnesinde devleşti gözümde, oysa yakışıklı bulmam kendisini ziraa itici bir havası var bile derdim lakin; izleyince tiyatro da şapka çıkardım. Bir de diyagram ile bağırmak arasında ki sesini de ayarlarsa sahnesini izlemek tadından yenmeyecektir.
son zamanlarda gittikçe popüler olan başarılı aktör.

http://silmarienn.blogspo...3/01/turk-yetenekler.html
türkiye nin joseph gordon levittidir.
ilk kez yamulmuyor isem (bkz: testesteron)da izlemiştim.Geçtiğimiz aylarda, Oyun Atölyesi'nin Antonius ile Kleopatra'sında izledim.
Oyunda nasıl oluyor da oluyorsa, 2 saat boyunca dimdik, tabiri caizse sopa yutmuş gibi duruşu ve oturuşuyla dikkat çekmiştir, ayrıca ses tonu gerçekten çok güzel...Kelimeleri kullanış şekli, tok sesiyle birleşince bu adam hep konuşsun diyorsunuz, bir de bu oyunda o kadar çok yüksek sesle konuştu hatta yeri geldiğinde avaz avaz bağırdı ( rol gereği tabiki) ki, adamın ses tellerine bir şey olmasından endişeliyim :( Şaka bir yana, cidden nefes & ses eğitiminin ne kadar da önemli ve gerekli olduğunu anlıyorsunuz...
Ayrıca öyle ahım şahım bi tipi yok hani ergen kızlara sesleniyorum ammavelakin adam karizmatik...
twitter profilinden bir fotoğraf paylaşmış dubai de mi ne film gösterimi varmış. yılmaz erdoğan ve kıvanç tatlıtuğ var yanında hadi yılmaz erdoğan amca zaten onu geçtim ama ikisini yanyana gördüğümde bir türk kezbanı olarak yine kendimi haklı buldum ki mert fırat sevilecek bi çocuk. allah sahibine bağışlasın, yirim sini.
biraz kilo alması gereken oyuncu.
şahane öpülünesi dudaklara sahip ankaralı müthiş oyuncu.

başka dilde aşk filminde sağır ve dilsiz bir adam rolünde resmen döktürmüştür. *
zaten aynı yıl bir çok ödül de kazanmıştır o performansı ile.
son olarak kelebeğin rüyası'nde döktürmüş kendisi ama ne döktürmek..!
film için 16 kilo vermesi de takdir edilesi diger tarafı işinin..
bir kiz olarak hic begenmedim cirkin adam ha iyi oyuncu mu iyi oyuncu.
aşırı sempatik bi çocuk.gel beni ısır diyor sübhanallah yarabbim.
"başörtülü bir kadına aşık olabilirim" demiştir:
http://www.haberturk.com/...ir-kadina-asik-olabilirim
abartısız bir tipi olmasına rağmen bakışları ve duruşu ile gayette yakışıklı olup son filmden de anladığımız kadarıyla türkiyenin en yakışıklı erkeği algısında olan kıvanç tatlıtuğ'un yanında bir gram bile sırıtmayan ''hoş adam yakışıklısı'' sosyal konulara duyarlı oyuncu abimiz.
eşi benzeri olmayan bir gülüşe sahip olan yakışıklılık sınırlarını aşmış sempatik oyuncu.
yakışıklı bulmadığım halde o gülüşüyle büyülediğine inandığım oyuncudur.
(bkz: ilksen başarır)
Guldugunde gozlerinin icinin gulmesi sebebiyle insanin icinde hos duygular uyandiran sevimli insan.
Sesinden bile karizma akan bir adam.
22 kere devlet tiyatrosunda oynamış, 6 tane ödül almış, başka dilde aşk ve altlikarinca yapıtlarının senaryosunu yazmış tiyatro, sinema ve dizi film oyuncusu. bir oğlak burcu erkeği.
ezik ve abazan sözlük kızlarının yeni hedefi olmuş oyuncu, burayı ona buna '' yüzünü ısırmayı ve dudaklarını öpmeyi çok istiyorum '' yazma yeri sanıyorlar.
tipi james franco'yu andıran film,reklam,dizi oyuncumuzdur.
yakışıklı adam, iyi oyuncu.
basarili ve sempatik oyuncu.
http://www.youtube.com/watch?v=jkjly2gAXy8

oku usta sen. konuş sabaha kadar dinlerim seni ben.
ya da oyna ben seni sabaha kadar izlerim.
başrol olmayı sadece yakışıklılıkla hakedildiğini sanan kişileri ciddiye almaması gereken oyuncu. kelebeğim rüyası nda çok iyi bir performans sergilemiştir.
ne iduğu belirsizdir. *