bugün

soydaşı bir hatun ile birlikte olmaya başlamış cihangir solcusu.
yıllar önceki fotoğrafı;

görsel
o dudaklar onda durdukça bu sevda bitmez. oyuncu erkişi.
adam karısı ne istediyse onu yapmış. bunu bile suç unsuru olarak görmektedirler.
izlanda da ordu yok ama yakın bir geçmişe kadar türkleri öldürmenin yasalarda cezası da yoktu mert bey o yüzden saçma sapan konuşmadan once biraz araştır.

bu kadar sosyalist geçiniyorsun ama eşim dediğin kadın kına gecesine hint rajaları gibi sırtta tahtla taşınarak gidiyor onu napıcaz?
halkların demokratik yakışıklı bireyi mert fırat tahtla salona giriş yapan bir kezoyla mı evlenecek yani drammm. o kadar aydın takılırken nasıl bu kadar varoş çıkabildin?
türk tiyatrosu için utanç kaynağı bir arkadaşımızdır..

her düşüncesiyle olmasa da çoğu söylemiyle öyle evet..
idil fırat ile evlenmiş. o değil de kızın soyadının da fırat olması ne büyük tesadüf. yoksa kader mi?

görsel
karısı ile 50 bin TL'ye kışlık alışveriş yapmış.

görsel

http://www.hurriyet.com.t...1030315&utm_term=post

eşi idil Fırat'a düğünde 450 bin TL değerinde tektaş takmış.
https://www.posta.com.tr/...-haber-fotograf-2071996-3
Gayet mütevazı bir bütçeyle kış mevsimi alış verişini tamamlamış.

Benim bu adamın çeyreği kadar bile gelirim olmamasına rağmen üstelik tek kişi olarak,daha geçen hafta mont,ceket,bot derken 6.000 lira alışveriş yaptım.

Ülkenin ekonomik şartlarında deri ceketlerin dandigi bile olmuş 600-700 lira bot desen 300 liradan asagi bulamıyorsun.

E bu adam sosyeteden eş edinmiş,kendisi oyuncu gidip Lcw'de ödeme kuyruğu bekleyecek hali yok.
yaptığı 50 bin TL'lik alışverişi ile bizlere bir kez daha halkın adamı olduğunu kanıtladı.
Hep aynı kasıntı rollerde oynayan hiçbir oyunculuğu olmayan sürekli uykudan yeni uyanmış gibi bakan adam.
tüm oğlak burcu erkekleri gibi, bir müddet sonra sünepe olmuştur sanırım. üstteki entryyi dünyanın en değişmez ve herkes için geçerli olan tespiti gibi düşündüm şu an.
iyi günde kötü günde dizisinin kadrosundan neden ayrıldığını merak ettim. her şey yolunda gidiyordu oysa ki..
çok iyi ak47 kullanır. shoulder pickleri bile kaçırmaz.
iş bankası reklam yüzlerinden biri olan aktördür. bulan arkadaşı tebrik etmek lazım, tam 5 yıl önce yapılmış bir röportaja rastlamış. ama yapılan tespitleri tebrik edemeyeceğim, bu ara sıkça gördüğüm ironi diye nitelenen kara propaganda örneğinde bir çalışma olmuş. ama işin daha kötüsü, karalanan kişi ve fikirlerinde çarpıtılarak aktarım yok, atlanarak aktarım var.

ben okudum ve kibar bir üslupla dile getirilmiş egemen güç seviciliği örnekleri gördüm. röportaj yapılan günler açılım günleri. ntv ve cnn türk telekom pkk ve apo güzellemesi yapılan, nihat doğan ın 1071 isimli açılım şarkısı yaptığı günler, türk bayrağı açmanın polis tarafından yasaklandığı günler, pkk'nın rencide olamaması için bilinçli vatandaşın biçildiği. ve o günlerde pkk yancısı, fetullah a sempatiyle bakan demeçler vermiş olması hiç öyle büyütülecek bir konu değil. ama bu röportaj sonrasında bütün belli başlı işlerde ön saflarda yer almasının tesadüf olmadığına da inandım açıkçası. bu anlamda, 5 yıllık olan bitene baktığımda da her seferinde iktidar yanlısı olanın, güçlüden yana olanın, emperyalist uşaklarının parsayı topladığını, bilinçli, sorgulayan ve ülkesini ve çevresindekileri düşünenlerin her türlü bahane ile öldürüldüğünü, hayatlarının kaydırıldığını, hapse tıkıldığını gördükçe de hayattan ve bu iğrençlikten tiksiniyorum.

konu, nispeten doğru düzgün bir adam gözüken mert fırat a sempatiyle yaklaşıp yaklaşmamak mıdır? bunu sadece mert fırat ın geçmişi ve bugünü üzerinden bakanlara yukarıda yazdıklarım ağır gelebilir. ben kendisini yandaşlarla değil, memet ali alabora gibi, levent üzümcü gibi linçe uğrayan aktörlerle karşılaştırıyorum. böyle bakınca da eksik, yetersiz ve torpilli görüyorum. bu kapsamda da kendisine onun 5 yıl önce fetullah cemaatine baktığı iyimserlikte bakamıyorum.
hakkındaki malum röportaj kendisine ait te olmayabilir çarpıtma olabilir bilemeyiz. kendisi hakkında karalamak için propaganda yapılmış ta olabilir. kendisine doğruluğunu sormak lazım.
8 milyon TL’lik yatırımla spor merkezi kuruyormuş.

https://www.hurriyet.com....-spor-yaptiracak-42143259
güncel Önemli Başlıklar