bugün

YAZIN YAPILMAYA ÇALIŞILAN AMA BiR TÜRLÜ iSTENiLEN RANDIMAN ALINAMAYAN ZiRVE. ŞiMDi BAYRAM ÖNCESi ZiRVEYi YAPMAYI DENEYELiM DEDiM BAKALIM NASIL OLACAK.

20 EKiM 2012.
(bkz: hatay künefe dolma ayran gerisi yalan zirvesi)
keşke olabilseydim bu zirvede.. mükemmel geçecek zirvedir!

mersindeydi galiba bıcı bıcı diye bir tatlı çeşidir var.. buzu püre haline getirip üstüne vişne sosu falan döküyorlardı meyveli falan oluyor.. ondan yiyin lan benim için, bak canım çekti.. of of..
Zirve adı cuk olmuştur.
ağzının tadını bilenlerin katılması gereken bir ziyafet şölenidir. mersin güneydoğunun incisidir. 'Kemal Kılıçdaraoğlu.'
30 haziranda olması durumunda kesin geleceğim zirvedir. öncesi olamaz, sonrası belki. el cid'in de bana sözü var ayrıca. meze falan yedirecekti.
hazır havalarda çok sıcaklamamışken, eminim harika bir zirve olacaktır. malum, işin içinde tantuni olunca harika olmaması düşünülemez zaten.
özel mesajla haber verilirse kesinlikle gidilir.
haftasonlaro 10 hazirandan sonra uyar bana.
afiyet bal şeker olsun denilir.
ayran yerine şalgam olursa katılacağım zirve.
Mersinde öğrenciyim. Yoğurtlu tantuniyi kesinlikle öneriyorum. Bu lezzeti tadın arkadaşlar.
orda olmak isteyeceğim zirve. gerçekten mükemmel olacağa benziyor.
kargo ile gönderirseniz yiyerek katılacağım zirvedir.
haziran ayı değilde temmuz da olursa katılacağım zirvedir zira okullar buna izin vermemektedir. üzerine de fıstıklı kerebiç olursa zirve tatlı bitip mutlu olunasıdır.
(bkz: konya etliekmek ayran gerisi yalan zirvesi)
ismi on numara olan zirve.
düşüncesinin bile heyecanlandırdığı zirvedir.
(bkz: tatuni kebabın mına koyar)
haziranın ortasında olursa depara kalkarak iştirak edeceğim zirvedir. zira sınav biter yaz okulu başlar öğrenci adam için.
ağzıma sulandıran zirvedir. yoğurtlu olsun bir de tantuni aboo.
her türlü gelmeye çalışacağım zirvedir.
kushimotoda salih ustada yoğurtlu tantuni mi yicez netcez.
yol ücretlerimin karşılanması dahilinde beni de görebileceğiniz zirve.öğrencilik fukaralık demektir.
midelerin bayram edeceği zirvedir.

gün ve saatten haberim olduğu takdirde kesinlikle katılacağım zirvedir.
haziranın ortasından sonra gerçekleşmesi durumunda "gelmezsem siksinler" diyeceğim zirvedir.
Boğazına düşkün yazarların katılacağı zirvedir. Benim gibi sportif ve sağlıklı yaşamaya özen gösteren yazarların ilgisini dahi çekmeyecektir.
Kesinlikle katılmayacağım zirve.
güncel Önemli Başlıklar