1. 1.
    Kendini "kızlarım benden para koparmak için iftira atıyorlar" diye savunan. Ve şimdilik serbest bırakılan şahıstır.
    iddiaya göre dini nikahlı olduğu karısını da dövüp pazarlıyormuş. Kızlar utancından bugüne kadar bir şey diyememişler birbirlerine galiba ama şimdi ortaya çıkmış her şey. Kızın biri erkeklerden hep kaçtığını, evlenemediğini korktuğunu söylüyor.
    Yani böyle bir olay olmasa kızlar neden para için böyle bir yalan uydursunlar ki?
    Eğer adam gerçekten böyle bir şey yaptıysa cezası ölümdür.

https://www.hurriyet.com....ttiklari-korkunc-41444155
    1 -3 ... dertler derya olmus
  2. 2.
    (bkz: idam)
    ... min son
  3. 3.
    Bu iğrenç bir durum. En büyük kız 30 yaşında peki 30 senedir imam nikahı ile mı yaşıyor adam. Sanmıyorum öz kızi olmasa da iğrenç durum. Bunun engellenmesi için rehber öğretmenler emniyet adliye çok titiz davranmali ve ağır cezalar verilmelidir. Ancak bunu genç beyinlerin normalmiş gibi hafızlarinda yer etmemesi için manşet yapılmaması gerekir.
    ... deli hasim
  4. 4.
    Babacan tavır gerekçe kafası tum yurda sirayet etmiş durumda. Bu lanet sindiği, yurdun üzerine çökmeden çok acil ve çok ciddi aksiyonlar alınmak zorunda. Tesadüf, rastlantı falan değil. En vahimi ise bu sıklık, artış sadece medya sayesinde haberdar olabildiklerimiz. Ya haberdar olmadığıklarımız? Bilinmeyenin oranı ne olabilir? Bu lanet çöküp, kalıcı hale geldiği taktirde sonramız olmaz. Fiziki yok oluş değil manevi yok oluş. Maneviyatın, ruhun başka bir şeye evrilmesi. Bu lanet yok edilmeli. Bu lanetin var olduğu yerde çok vahim şeylerle boğuşuruz. sade vatandaşlar olarak çok aşırı sakiniz bu konuya resmi makamlarda doğal olarak aynı. Bu toprakların insanlarının, bizlerin bu lanete karşı tutumunu anlayamıyorum bir türlü. Normal değil bence. Bu sapkınlık her geçen gün yayılıyir. Her geçen gün bu lanetle yüzleşen insan sayısı artıyor. Bu insanlar biziz. Başka bir galaksinin insanları değil. Rutinin sakinliği hakim. Nasıl? Anlamak mümkün değil. Say, söv, beddua, dua ,dilek, temenni. Çözmüyor hiçbir şeyi. Derman olmuyor. Engellemiyor yeni zulmleri, kahırları. Olmuyor işte böyle. Neyini anlayamıyoruz bunun? Ben ne yapayım ki? Sade vatandaşım, ne yapabilirim ki? Her halta bu cevap veriliyor. Zaten yanlış tam bu noktada yapılıyor. Bir insan, bir vatandaďaş tabi ki bir şey yapamaz. Mümkün değil. Millet olma kabiliyeti bu yüzden var ve çok önemli. Tez vakitte bu kabiliýete sahip olabiliriz inşallah. Bitmeyecek, sonu gelmeyecek yoksa.

Edit; devletimizin mekanizmasında bir aksaklık olduğunu gören vatandaşın bu aksaklığın giderilmesi için çaba göstermesi, emek vermesi vatandaşlık vazifesidir. Her şeyi devletten beklemek olmaz tabiri herkesin malumu. Bu çok vahim bir konu. Bu bela yaşanmasın diye devlet mekanizmasının gerektiği gibi işlemesi için millet olarak çaba, destek, emek vermemiz, gerektiğini düşünüyorum. Haberdar oldukça tepki verip geçmeyi doğru bulmuyorum. Bu lanetli vakalar bize ait değil. Böyle insanlar değiliz. Aramızda barınmamalı. Mahveder hepimizi bu lanet.( fetö laneti devletimizin hareket kabiliyetine zarar verdiği gerçeği hepimizin malumu)
    ... huzursuz adam
  5. 5.
    https://m.youtube.com/watch?v=6XIGzaDy0qo+
    Babacan tavır.
    ... thebiggraywolf