bugün

Zararsız görünen yılalar olmaları tiksiniyorum hepsinden.
Rüşvetçiler kardeşimden biliyorum.
meriç ney be güzel kardeşim?...
Öncelikle sinsidir meriçler.

Hayatları uygun zaman kollamakla geçer.

Siz başını yaslayacağınız bir omuz sanarken onları birden size yaslanan başka şişlikler ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

Sabırlıdırlar. Gözüne kestirdiği hatun için aylar ya da yıllar boyu bekleyebilecek kapasiteye sahiptirler.

Alttan alta verdiği mesajlar ile beyin bulandırırlar. Bir süre sonra sadece onun ağzından çıkacak sözlere tabi bir hayat yaşamaya başlarsınız.

Eğer ki oldu ; Meriç avını tuzakla düşürdü ve istediğini aldı. Artık onun için bitmişsinizdir.

işbu entrydeki meriçlerden kasıt sadece erkekler değildir.
bizim sitede oturan var birtane meriç. ortak özellik bilmem ama çocuk okçulukta avrupa şampiyonu. google'a meriç dal yazarak bulabilirsiniz.yalnızca mahallenin değil türkiyenin gururu. ne yazıkki ismini bile duymadınız daha önce gavur topraklarında istiklal marşımızı okutan bu yiğit delikanlının...
Aslanların avını yedikten sonra kalan artıklarıyla beslenen çakallara benzerler.
Kadınları kutsal falan zannederler.

Her fırsatta kadınlar şöyle acayip böyle muhteşem deyip dururlar.

Kız kankalarıyla kardeş gibi geçinip geceleri onun vücudundaki delikleri düşünerek nasırlı ellerini sikerler.

Kadın hakları konusunda pek hassas olurlar.
(bkz: beta erkek)
Kaşlarını aldırmaları.
1) çok kültürlü(!) olmaları.
2) kıza en yakın arkadaş olmaları.
3) barkınları sevmemeleri ve burculara barkınları kötülemeleri.
4) ben hep yanındayım demeleri.
5) nefes alan herşeye yürümeleri ve kanka pozisyonuna düşmeleri.
6) sözlükte ya kızlara sataşan başlık ya özel mesajla vızıldamaları.
7) genelde cool olmak için her boku yiyip şebek olduklarının farkında olmamaları.
8) Tüm cüzdanındaki parayı bu kızlara yedirip işin sonunda sürekli avcunu yalamaları.
sözlükte karıların nikaltlarını eskitir ve ana-babalarıymış gibi savunup yalarlar..

kepazeler..
Her yerde olmaları, sülük gibi olmaları. iki düzgün cümle kuramamaları. Tipleriyle, cahillikleriyle orantısız özgüvenleri. Funny.
amı olan bayanlara yardım etmeleri.
Ben öyle bir şey yapmadım.

Kimseyi ilgilendirmeyen özelliklerdir.
çomarın zıt anlamlısıdır
Mal ve hafif kırık olmaları.
benim güzel ismim. umut sarıkaya abimiz tarafından çokca yerilmiş, ezilmiş olsa da sevdiğim isimdir. kendimde dahil tanıdığım tüm meriçler naif, düşünceli, sırdaş bazende olabildiğince çılgın ve cüretkar kimselerdi. evet
güncel Önemli Başlıklar