bugün

Kadınlara yalakalık ederken küçük düşen er kişi. Sekssiz olur tür olarak. Ha sözlükteki testesteron çocuklara bakıyorum, meriç yine iyiymiş.
malesef ki malesef sayilari cok fazla. bunlar yuzunden bizler de zor duruma dusuyoruz karilar hep bunlarla kiyaslama yapiveriyo.

unutmayin hetunlara mericlesirseniz belki mala vurursunuz ama en sonunda ultimately karinin karisi olursunuz net.
Kadınları erkeklerden daha çok seviyorum. Suç mu yani bu? Siz gidin testosteron kokan ortamlarda takılın. Benim o yerlerde işim olmaz
Yukardaki milflere de hitaben siz meric degil lesbian siniz.
=ulu sozluk moderation.
Birkaç kadın yazarı nedensiz seviyorum ve onlara karşı her daim kibar olmaya çalışıyorum. Her yazdıklarını oyluyorum favlıyorum. Ben de az Meriç değilim hani.
Türkiye ile Yunanistan arasındaki sınır.
Çoğunlukla trakyalılarda rastlanan bir isim. Yalnız kız ismi olmalı zannımca, erkeklere ılık bir hava katıyor.
bu muhtemelen y kuşağı tarafından gündeme getirilip abartılan içi boş bir kavram. cidden anlam veremiyorum. bir erkekle kadının oturup içmesinde, sohbet etmesinde, dans etmesinde, yürüyüş yapmasında ne gibi bir sıkıntı olabilir ki ? bu içi boş kavramın çok kullanılması bile insanların fesatlık ve güvensizlik konusunda ne kadar ileri gittiğini gösterip üzüyor.
Daha çok trakya yöresinde kızlara verilen ve erkeklere verilmesi çocuk adına bir talihsizlik olan isim.
Bi ara cok fazlalardi burada kizlarla 2 tassak gecemiyoduk Hemen salyalarini akitiyodu haysiyetini siktigimin haysiyetsizleri .
Hahahasktir. Güldürdü. Aynen kardeş 3-5 nöbeti tutuyorum kızın başında.
amkdumun çocukları oldu olacak kızı 7 kat göğe yükseltip orada bu gülün yapraklarını da başından dök...

yürümeyi düşündüğüm kızın sosyal medyasında gördüğüm paylaşıma bakın, yuh. allah belanızı versin. sizle mücadele edilmez, pes!

https://www.hizliresim.com/c6nhakz
geridekalan abimiz meriç demek dışında kültürlü bir cevap vermiş ben bu sözlükte böyle bir cevap görmek istemiyorum o yüzden eksi, olaylar kızışsın.

t: genelde erkeklere söylenen bir sıfat.

Edit: sağa sola salça olan ablamız da nikaltını açtırsın şartlar adil ilerlesin.
(bkz: geridekalan)

Uzun uzadıya anlatmaya gerek yok..

Kokoş abladan övgüleri ve fazlasını almış..
Ben değilim.
Al-satçı yazarların ekşi sözlük ten araklayıp gelip uluya başlık açtığı ve argoda kültür altına yaymaya çalıştığı kelime. Hiç orijinal değilsiniz ibneler..
boş duyar evet hı hı. meriç atadığın gibi hakeden ve 'dolu' olan duyarları da atamak senin elinde zaten. yapılması doğru olan duyarlar listesi yapıp sözlüğün girişine asar mısın? bir de buraya yazdığın aynısını özel mesajdan da yazmak yani nebileyim...

ha bir özel mesaj kutusunda bir önceki mesajının da spor salonundan bir fotoğrafını gönderip ''nasıl formum'' diye sorman ve cevap almamış olman olduğunu da bu mücadelenin temeli hakkında okuyuculara bilgi vermesi adına dipnot düşeyim dedim.

karikatür savunuculuğu gibi bir niyetim zaten yok. nahif ve etkili bir ifadeydi o, ona değindim. ama sonunda nerede ne kadın düşmanı öküz var onların söylemi haline geldi. neyse, çok şeyetmeyelim buralarda. belli de anlamamak için çaba gösteriyoruz, bambaşka frekanslardayız.

edit: cevaben yazılan entry silindi; nispet olsun. silmiyorum.
meriçlik gibi somut bir kavram? nasıl somut kavram oluyor bu? duyu organlarınla kavrayabiliyor musun kavramı? ya da net bir kavram demeye çalıştıysan da sorayım tdk'da tanımı mı var?

''kanka ayağı çektiği hatunun sevgilisiyle kavga edeceği günü kara sinek misali ellerini ovuşturarak bekleyen erk*kler yok mu yani?''

evet var. böyle kadınlar da var olduğu gibi. bunlar kötü insan.

ama meriç kelimesini durmadan kullananlar kadın düşmanı olarak genellenebilecek seviyede ve sayıdalar. burada kadın haklarıyla ilgili akıllı mantıklı iki cümle yazı yazana meriç demeyi biliyor herkes. bu tüm sözlüklerde böyle. değil mi?

meriç denen şey karikatürden doğduğunda gidip dudaklarına yapışmak isteyen birilerini hedef de göstermiyordu bu arada. kendini kadına gaz vermeye adamış omurgasızlara bir göndermeydi o.

''ya da bff ayağına hayatının en derinliklerinde dolaştığı "kız" arkadaşının sarhoş edip ilk fırsatta dudaklarına yapışan erk*k modeli?''

bunun tanımı meriç falan değil olsa olsa orospu çocuğudur. sarhoş edip dudağa yapışmak derken bile ofsaytsın zaten de oralara hiç girmeyelim. ''kızı sarhoş etmek'' yine erkeklerin kontrolünde bir şeyler yani.

yok yok, sizden olmaz. kim ne kadar uğraşırsa uğraşsın.

edit: cevaben yazılan entry silindi; nispet olsun. silmiyorum.
okulumuz 3-a sınıfı öğrencilerinden muhittin'in "bir meriç ağlıyor gözleri yaşlı" adlı şiirini dinlediniz.

kocaman bir alkış!!!
çok komik bir umut sarıkaya karikatürüyken tüm kadın düşmanlarının normal erkeklere bu lakabı takmasıyla artık itici, kabak tadı veren bir şey oldu.

kadınlara insan gibi davranan ve tüm aşağılık komplekslerini kadınlardan çıkarmaya çalışan öküzlerin aksine kendiyle barışık olan erkekler kadınlarla sağlıklı ilişkiler kurmakla meşgulken bu meriççiler anca başlıklarda epi topu 50 kişinin okuyacağı abuk entryler yazıp bunla tatmin olabiliyorlar. çok kötü. hayattaki beklentinin bu kadarla sınırlı olabilmesi.

meriç diyen herkesin kadın düşmanı olduğu önermesi de gün gibi ortada, değil mi?
görsel
çocuğuma koyduğum isim.
Beni bekle beraber atlayalım dediğim nehir. Yalnız çamura saplanmana izin vermem.
Bulgaristan'da doğup Türkiye'ye kadar giren, Edirne üzerinde Ege denizine kadar dökülen bir ırmaktır. Ayrıca 1371 yılında yapılan Çirmen savaşı da burda geçmiştir. Savaş, Kesin Osmanlı zaferi ile sonuçlanmıştır.