1. 1.
  --spoiler--
  Üzerimde hiçbir hakkınız kesinlikle saklı değildir. Bir değerim ve kimliğim kesinlikle yok. Bazen bir et parçası çoğu zaman boşalacak bir kabım. Örümceklerin ağ ördüğü beyinlerin hayattaki tek amacıyım. Bazılarının tecavüzle övündüğü ama adımı söylerken utandığı o bacak arası kavramların hepsiyim. Bir çok kesim için yalnızca ıstıraptan ibaretim. Vücudun bir parçası değil, ahlakın bitmek bilmez izdüşümüyüm. Anlamı asla bilinmediği halde üç paraya satılan etik değerlerinin bütünüyüm. Saygıya kesinlikle uzağım. Değer bilmek, saygı görmek ve araç olmak asla benim işim değil. Yaşamın bir parçası değilim, benim gibi bir utanç organının yaşamsal bir bağlantısı olabilmesi asla mümkün değil. Dediğim gibi, ben o et parçalı beyinlilerin yegane hayat amacıyım, daha fazlası değil. Utanç duyulan tüm değersizliklerin, aşağılanmaların, yoksunlaştırılmanın sebebiyim. Aslında elin, kolun, bacağın kadar seninim, sana ait. Ama benim bir bütünün parçası olduğumu kabul etmek ve nefes alan bir bedenin tüm değerlerinin içinde olduğumu kabullenmek işten bile değil. Ben, yalnızca sizin o kadın dediğiniz değersiz varlığın değersiz döl yoluyum. Bir kadının onuru değil en büyük utancıyım. Asla özgür değilim, ya ucuzum ya tamamen yasak. Anatomik, psikolojik, biyolojik bir değerim kuşkusuz ki yok. Ben, bugün kadınları kadınlığından utandırıyor oluşunuzun bilinçaltı kaynağıyım.
  --spoiler--
  5 -4 ... pembepapyonlufil
 2. 2.
  (bkz: merhaba ben penis)
  2 ... system error
 3. 3.
  Merhaba ben yarrak Afedersin sus ve içine al.
  2 -3 ... sonsuzakadargalatasaray
 4. 4.
  (bkz: merhaba amcık ağızlı)

  merhaba merhaba! bize selam mı getirdin sen... kıyamam!

  tamamda bu boku bu kadar büyüten de içine sıçan da kadın cinsi değil mi? Dondurma reklamında sik yalar gibi dondurma yalayan, araba reklamında arabanın önünde domalan, mont reklamında montu yere serip üstünde çırılçıplak soyunan, kendini fahişe rolüne sokmak için elinden geleni yapan?

  biraz hemcinslerinize kızın.
  3 -1 ... kurtcebe noyan
 5. 5.
  güzel şeyler gelsin başına.
  1 ... allahless
 6. 6.
  Kadınlar olarak utanmamız gerektiği düşünülen organ. Çocuğuna göster amcana pipini diyenler başlar birazdan.. yok ahlaki değerler, yok mahrem..vs.
  2 ... ankaraistanbularasimekik
 7. 7.
  (bkz: bi siktirin ibneler)
  hani bize sosyal mesaj vermeye çalışan kezbanların ''eh işte annenizde de ondan var üff slk şey'' diyorlar ya, şimdi küfür edecek olsalar yine ''amına kodumun piçi'' falan derler.
  e yapram, sizin bile hem cinsleriniz bunu bu şekilde kabul etmiş, hangi aklınla ayar vermeye çalışıyorsun?
  1 -2 ... pillars of creation
 8. 8.
  (bkz: hani konuşan)
  ... tifobakteri