bugün

sözlüğün eskilerinden uzun bir aradan sonra burada olmak güzel.

(bkz: merhaba ben kukla)
Bizim kuklamız var sen git.
avkadaşlav benim bi bavlantım yok bu yazavla. benden devil bu çocuk.

siktiv givt lan buvdan semedim seni.

---
edit: penisim adına özür diliyorum. hoş geldin kardeş. sen bakma bizim piçe.
kukla ile ilgisi olmayan yazardır, lütfen git. biz seni sevmedik, bizimle değilsin

kaynak : kukla.
tarçın ve arkadaşları nı izlemişir.
renkli gözlü kadınlara tapan yazar.

oyşşşş. yeşil gözlü var mı?
Uludağ sözlük için büyük nimet olan yazar.
kuki'nin çin çakmasıymış.
olum kuki, bu feyklerin altında da sen çıkarsın ya. ahaha.
dün gece kuklaya kukmuş yazar. sbag bu işin piyonu.
inanılmaz yoz, kültürsüz, zavallının tekidir. bulaşmayın!
Merhaba ben thepassenger.
Merhaba ben ebenizinamı.
Izmir li biri tarafından şahsına feci vurdurulan yazardir.
yazık kim vurduysa artık böyle .
Kukla'nın feyki olmayan yazarcan.

Bir akşamüstü televizyonun başında uyuklayarak geceyi tamamlamak için plan yapmıştım. Telefonum titreşimde olduğundan bir süre rahatsız edilmeyecektim. Çay ve kuruyemiş eşliğinde iki diziyi bitirdikten sonra telefonumda ben yokken neler olmuş bir bakmak istedim.

Aman allahim bir de ne göreyim telefonumda 8 mesaj 27 cevapsiz cağrı vardı. Yari heyecan yari panikle cevapsizlari incelemeye basladim.

Mesajlar ve cevapsizlarin tamamı nam-i diğer kukla'dan gelmişti.

Attiği mesajlardan bir kaçını size yazayim da bu abazanin seks fantezilerindeki üç kağıdı anlayın.

Bu giriş:

"kanka sözlükteki konuşmamızda bana bir hatun ayarlayabileceğini söylemiştin.bu gece olur mu?"

Bu gelişme:

"En son ilişkimi bundan 7 yıl önce Mobiletimin benzin deposunun deliğiyle yaşadım"

Bu da sonuç:

"sözlükte yazdığıma bakma sen onlar sadece fantezi,seks için hazırım, bugün eczaneden çilekli prezervatif bile aldım. Bugun bir kac tanesini takip cikardim. Sonra umutsuzliga kapilip iclerine su doldurup karsi binanin catisina attim. Acil cevap bekliyorum"

Bu iç acıtıcı mesajları okuduktan sonra direkt aradım. dönüş yapmama sevinmişti.

Sen bekle geliyorum dedim.

15 dakika sonra arabayla bulunduğu yere gittim. Bitmiş ve perişan bir haldeydi.

Aramizda şöyle bir diyalog geçti.

+ne oldu amk gecenin bir yarısı bizi de panik ettin.
-ya sözlükte seks fantezilerimi yazıyorum ama bir türlü seks yapamıyorum. Hatta bir ara aynanın karşısına geçtim ve kendimi sorguladım. Ben 10 gun daha seks yapmazsam olurum dedi.

O ara ellerindeki nasirlari gizlemeye çalıştığını fakettim.

(amk artık ne zamandan beri eliyle ilişki içersindeyse)

+tamam utanma. Biz yabancimiyiz ulan olur boyle seyler.
-(gözlerimin içine ağlamaklı bir sekilde bakarak) bana yardim edecek misin?
+lan biz pezevenk miyiz olum. Dur bakacaz bir yoluna dedim.

Ve yarin icin sözleştik.

Saat18:00 civarlariydi. Semtin kerhanelerinden birinin kapisindan girdik. Kukla'nin ağzı götü çoktan yamulmaya başlamıştı.

ilk gördüğü sarışını alıp odaya çıktı. Amk aradan 5 dakika geçti geçmedi yukarıda bizon boğazlanmaya başlanmıştı sanki. içeride bir gerginlik olmaya başlamıştı bakışlardan bunu hissedebiliyordum.

Lan bu hayvan karıyı boğazlıyor mu diye düşünürken kadın odadan fırlayarak bulunduğumuz yere doğru gelmeye başladı. Yanima geldiğinde bogaz kismi bacaklari kollari kizarmisti. Yuzume bakarak " lan buna essekte mi bulmadiniz, bu bildigin azman"

Tabii bu konusma yapilirken kukla'da geliyordu. Amk abazanligi yuzune yansimiz kizana gelmis kopek gibiydi. Kadin bununla bir daha ayni odaya girmedi.

Ama pic kukla ilk postayi atmişti. Tabii bizi bu manyagin yuzunden oradan kovdular. Kukla mutluydu ya gerisinin koy amina. O aksam 18 tane bira alip sahil kenarinda ictik.

Boynuma sarildi agladi ama heyecandan eli ayagina dolanmisti.

Bir kac gun sonra yine bulucacaz yine ilginc mesajlar atmaya baslamis. Hadi hayirlisi bakalim.
Pembe tolgaya özenmiş, yazarcik.
Bir kukladan ziyade candir. Agactan degil camdandir. Alayinizi oper, tarihe gomer.
Hadi uplayayım nick6 nı da aksiyon olsun.
Tanısanız götünü öpersiniz o derece kral yazar. Hadi yeaah 5 senedir buradayim daha sevisemedik.
Sevişecek olan varsa acilen bekleyen yuziiir. Sbag ve yumurta topuk ikinizden birisi gelsin bekliyorum.
(#26463606)
yazarımız için en uyumlu entrydir.
(bkz: ahmet davutoğlu)
Bende fuat avni,
öyle veya böyle, şuncacık zamanda nick altını doldurmayı başarmış yazardır.

popülerlik bu mudur, bana göre hayır. ama kendisi bunu amaçladı ve başardı.

2015'in en ilgi çekici trolllü olmak konusunda en büyük adayım bundan böyle kendisidir.
Normal ebatlarda penis uzunluğuna sahip yuziiir. Seks icin bir idol, parali ama bir o kadar da mûtevazi.
(bkz: hi im gosu)