bugün

Dünkü gibi dışarı hiç çıkmadım . internette okey attım.
sağanak yağmurda araba yolculuğu üstüne sanruftan arabamın yine su alması hoş değil.
Hiçbir şey yapmadım. Sadece spor yapıp kahve içtim. Her yer tıklım tıklım hava soğuk. Oturmak istesen kalabalık kafa dinleyemiyorsun. Yürüyüş yapsan hava buz gibi yürüyemiyorsun. Yurtta da oda arkadaşlarım fena sıkıcı ve kafasız. Biri acayip pasif ve özgüvensiz diğeri namaz falan kılıyor. Sürekli çizim yapıyorlar asla odadan çıkmıyorlar. Yalnız kalmayı özledim. Yılbaşında yurtta olmak istemiyorum eve de gitmek istemiyorum. Evi olan arkadaşım da yok. Bir otel ayarlayıp kusana kadar içeceğim.

Bu gece biraz depresifim.
Evet nasıl iyi mi.
Memet ülkede gezmedigin şantiye kaldi mi kardesim.
neredesin nazmiye sen, kötü geçti işte...
Sanane olan durumdur.
Ne bilim iste is güç koca arayışı vakit olmuor...

Buse zaten evden cikmiyosun boşver.
Mühimmat bir soru.
ibne gibin puşt gibin bi şeydi.
Sabah dolardan biraz kazandım. Öğleden sonra hiç düşmedi, almadım. Bakalım yarın pişman mı olacağım görürüz.
Kararsız, tutarsız, hafif depesif.
yorucu.

entry ekmek parasında.
nazmiye geldi sandım.
Nazmiye ne ara koca buldu bize bir şey demedi. Bak ya. Neyse bulduysa hayırlı olsun. Bize de demiyor görüyor musunuz. Bir selamlaşma olayı.
Yeni nazmiye memet ağa artıkın.
Cevap versem 1 hafta çaylak yerim. Tşk.
fazla aksiyonluydu beğenmedim erkek arkadaşımla da aram bozuldu pü.
Oğlum hasta işe de gitmedim evde tedavi ediyorum. Bu sebeple biraz endişeli ve yorgunum.
Senin nasıl geçti bu arada umarım hepinizin günü iyi geçiyordur. Üzülmeyin bir şeye be z kuşağının ablası olarak söylüyorum o üzüldüğünüz şeylere yıllar sonra güleceksiniz. Bana da dediler ulan hayır üzüyor demiştim şimdi gülüyorum.
iyi evde yattım bir şekilde geçti.
sinirden geberiyorum... aylar sonra belki yıllar da olabilir bilemiyorum, ilk defa bir sözlüğe girdim.
inci ile burası arasında kararsız kaldım tabii. neden bilmiyorum burayı tercih ettim.
yine başa dönelim; evet. geberiyorum sinirden.
1 ay'dır üzerinde olduğum iş bitme noktasına gelmişken yaklaşık 1 saat önce aldığım haber ile işin olumsuz sonuçlanacağı kesinleşmiş oldu.
neyse.
kendimi sikicem sinirden o yüzden buralara girdim. yoksa nah görürdünüz beni :(
Her zamanki gibi ilginç gelişmeler yaşadığım sıradan bir gündü.
Bir de Allah affetsin, Cuma mesajıyla yürüdü biri.
Merhaba orta şekerli.
ekşide çaylak olmuşum aq bi bakayım dedim baba ocağına.

not: günümüz fena değil. sizin nasıl?
güncel Önemli Başlıklar