1. 1.
  cabrio modelleri insanın götünün kalkmasına sebebiyet veren arabalardır.
  1 ... chilavert
 2. 2.
  (bkz: mercedes clk gtr)
  (bkz: siparis üzerine yapılan arabalar)
  ... shyer
 3. 3.
  her gencin ruyası super arabadır.

  http://www.herice.com/mail/ruyadir.html
  2 ... painkiller
 4. 4.
  abd de motor sporları mağazası işleten mark johnston isimli şahsın arabayı aldıktan sonra los angeles sokaklarında sadece 4 km gittikten sonra bozulan ve dünyanın en pahalı enkazı diye öfke içinde mercedesi mahkemeye vermiştir, 1.7 milyon dolarla dünyanın en pahalı otomobilidir.7 litre hacminde 12 silindirli motora sahiptir, 10 saniyeden kısa sürede 200 km/saat hıza ulaşabilmektedir.600 HP güç üretir. (bkz: mercedes clk gtr)
  2 ... 220voltyiyenadam
 5. 5.
  ülkemizde standart denilebilecek modeli clk 200 kompressor 1.8l 4 silindir motoruyla 163hp maksimum güç üretir. akıllı $anzıman olarak tabir edilen triptronik $anzımanı entegre bilgisayarıyla sürücünün sürü$ özelliklerini kısa süreli aralıklarla kaydederek sürü$e göre vites aralıkları sağlayarak yakıt ekonomisi sağlar. gerçekten de motoru, arabanın kasası ve tiptronik $anzımanını da göze aldığımızda iyi denebilecek bir yakıt tüketimine sahiptir. sürü$ konforu vs gibi detaylardan bahsetmiyorum bile zaten üreticinin ismi her $eyi özetliyor. araba adeta kayıyor altınızdan gaza dokunduğunuz anda. göstergeler basit ama son derece ho$. iç mekan rengi harika bir buz mavisi/türkuaz arası/karı$ımı renkten olu$makta. tam anlamıyla a$ık olduğum otomobil.** *
  1 -1 ... randy
 6. 6.
  cılkı çıkmıştır.
  1 ... ask
 7. 7.
  ankara da bir adet lpgli modeli mevcut olup gaz istasyonunda 20 ytl lik lpg pardon tup alirken yakalanmistir...
  2 ... ucan tabut
 8. 8.
  mercedeslerin genelinde olduğu gibi bu seride de arabanın ön tarafı uzun olduğundan dolayı (eğer küçük araba kullanmaya alıştıysanız) sizi biraz zorlayan ama alıştıktan sonra gerçekten yol tutuşuna hayran kalınıcak arabadır. 3000 devirden sonra gerçekten otoban arabası olduğunu kanıtlar.
  ... yorumsuz
 9. 9.
  buyrunuz:

  http://www.arabam.com/hab...id=681&haberid=285270
  ... anything is possible
 10. 10.
  ilk olarak need for speed hot pursuit oynunda karşılaştığım araba *. oyunun en iyi arabası idi, sivri burnu ve rüzgarlığıyla çok heybetli dururdu. lakin bir sonraki oyun olan need for speed high stakes de mc laren f1 gtr çıkınca, pabucu dama atıldı, lakin yine de güzel arabaydı.
  ... rabbit