bugün

bu aracın dizel motoru 2.2 motordur ve renault motor değildir. Mercedes A kasanın dizel seçeneği renault un dci motorudur. O yüzden de dizel motor seçeneği siparişle geliyordur ve fiyatı da oldukça yüksektir. Ağzı olan konuşuyor durumu olmasa bari.
mercedes'in önden çekişli aracıdır ve bu yönden ilk sayılır. Mercedes'in imajı düşürdüğü de söylenebilir bu konuda.
ön ızgara abartılı hiç hoş durmuyor kasa genel anlamda oldukça güzel arka farlar ise sıradışı cls yi hatırlatıyor. ama bir mercedesi önden cekişli yapıyorsan arabadan anlayan insanlara kibarca alma git üst segmentlere bak demeye getiriyorsun. ama bmw diyor ki 1 den 7 ye kadar araba arkadan itişli gel istediğini al diyor ama para yok napalım öğrenci adamız.
içi çok küçük olmasa çok güzel arabadır her özelliğiyle.
öncelikle (#19560170)
sonra (#20943866)

entrylerini yazmıştım.

benim gibi parası olan zengin yazarların bence hiç düşünmeden alması gereken arabadır. akıllarında soru varsa bu zengin yazarlarımızın sorularını severek cevaplayabilirim.

not: sadece zenginler yazsın. *
kedilerin ucuz diye bok attığı mükemmel ciğer.
an itibariyle tam donanımlı olan cla 200 amg aşağı yukarı 160.000 (yüz altmış bin) tl'ye alınabilmektedir.
bir de cla 45 amg var ki fiyatı 300.000 (üç yüz bin) tl'yi aşmaktadır.
eylül gibi cla 200 amg olanını alacağım donanım olarak yok yok araç.
(img:#669226)
(img:#669227)
(img:#669228)
iç:
(img:#669230)
şöyle bir şeydir, güzeldir hoştur.

http://i.hizliresim.com/REoPE1.jpg

edit: kıskanmayın lan.

edit 2 : kıskananlar görüyorum.

(bkz: #19560170)
(bkz: #20943866)

gülüyorum size fakirler. *
Hali hazırda kullandığım honda civici satıp üstüne kredi çekerek almayı planladığım araçtır. Yalnız çok pahalıyı hakkaten.
cla 180 dizel 1.5 motorlu baz modelinin 126 bin lira olması, eli az bişey para gören herkesin ulaşabileceği dizel bir mercedes olması anlamına geliyor. öğrenci halimle fazlaca imrendiğim araçtır.
tasarımını beğendim arabayı da değiştirmeyi düşünüyorum bari gidip alayım dedim. o da ne. içine bir oturdum kafam tavana yapıştı. vay anasını herhalde koltuk ayarı yukarıda dedim bastım aşağıya gitmiyor. koltuk dipte. yemin ediyorum açtım sunroof'u kafam dışarı çıktı. yaklaşık 2cm taştım sunroof'tan. sikik mercedes mühendisleri bu kadar alçak tavanlı araba mı olur. içimde patladı.
hayallerdeki arabadır. her şeye rağmen bi bmw değildir.
mercedes' in tasarım harikaları.

cls ile arasında fiyat farkı çok fazla fakat tasarım olarak tatmin etmekte. kararsızız yiğido.

sanırım cla' da karar kılacağız.
arka stoplarından tutun da gövdedeki saçma sapan kavise kadar iğrenç tasarıma sahip araba. hele o arka satoplardaki ledler ne öyle lan, mal mısın olum siz mercedessiniz.

ama ön pancur ve farlar iyi, bütünlük oluşmuş.

bi e serisi değil.

cls bile değil.
gerçek bir otomobildir.
mercedes benz markasının 4 kişilik sedan olarak mı yoksa 4 kapılı coupe olarak mı üretti anlayamadığım, markanın giriş seviyesi hatchback olmayan aracıdır *. cls nin küçük kardeşidir. şu sıralar makyajlanmıştır. Kasa aynı farlar falan geliştirilmis galiba tam bakmadım, illaki yakışıklılaşmıştır. makyajlı halini türkiye de ne zaman görürüz henüz bilinmiyor tarafımca.
premium sınıfta sanırım ilgimi aşırı düzeyde çeken tek model.

diğer mercedes modelleri, bmw, audi, range rover hatta cla'dan daha pahalı ve üstün vesaire hiçbirinde bu araca olan tepkiyi veremiyorum.

görsel
baştan aşağı yenilenen mercedes'in atarlı modeli.

bence başarılı olmuş. çok beğendim. turuncu detaylar çok zevkli.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
bikaç ay önce hiç istemeden sattığım arabam
mercedes cla amg 200.
bu arabayı da en az 300.000 tl'den verirler artık. almamız imkansıza yakın bir şey olur.
sevemedim bir türlü..

araba zevkim de ölmüş olabilir..
Hic begenmiyorum mersonun son donem cizgilerini o guzelim agresif cizgiler gitti toparlak tombalak seyler yapmaya basladilar.
Bu ara favorim volvo. Onlarda son kasalariyla epeydir yaptiklari boktan cizgileri birakip erkek arabasi yapmaya basladilar yeniden.
O iç kadranı ve ekranı ısrarla öyle eğreti oturtmasalar olmuyor sanırım.
Paranızla rezil olmak istiyorsaniz alın.

Yeni kasa araçta 2. Kez motor Arizasi ile suan Mercedes yetkili servisinde bir saattir beklemekteyim.

Sanırım arabayi servisin önünde yakicam, da bu yağmur da yanmaz da amk.

Neyse.

Gidin bmw falan alın arkadaşlar.
Bi daha Mercedes mi, asla.
Öncelikle bir üstte ki entrymi okumanızı rica ederim.

Sadede gelecek olursam, az önce satışını verip bu anasini siktigimin arabasindan kurtuldum. Allah sahibine kazasiz belasiz sürmeyi nasip etsin. Bana tek faydasi 7 ayda yaklasik 80 bin lira kar ettirmesi oldu, haricinde bi boka yaramaz araba.

Gerçi suan alacagim arabada 300 binin üzerinde olduğu için bi sorun yok. Bi fayda etmedi yani getirdiği kar.

Neyse.
güncel Önemli Başlıklar