bugün

görsel
En babası budur herhalde. Diktatör arabası.
görsel
görsel
görsel
En iyi araç firmasıdır. Amg serisi çok tuttu iyi de satış yapıyor.
Doksanlarda siyah, ikibinlerde gri, ikibinonlarda beyaz demektir mercedes
Bir çok modelini kullandım, Daha iyisi yoktur. Diğer tüm araçlar yanında belediye dolmuşu gibi kalır.
yıldıza rütbe sorulmaz denen otomobil markası, onunla bir yolculuk yapmak isterdim, alman sonuçta.
tarihin gelmiş geçmiş en iyi araç markasıdır. dün bakıma götürdüm benim aracı bunun karşılığında başka bir kasa araç verdiler. üstelik araba daha yeni. böyle de kaliteli bir firmadır.
Horch markası zamanında mercedesin ötesinde idi kader..
muazzam bir araba markası. ürettikleri arabalar konfor, dayanıklılık, kalite ve tasarım olarak birçok diğer markadan çok önde.

ama lexus diye bir harika var. hem mercedes kadar konforlu, hem de toyota kadar sorunsuz. (mercedes'in amerikadaki araştırmalara göre sorunsuz olmada japon arabalarıyla hemen hemen aynı olduğunu unutmamak gerek)

bence mercedes de satın alınabilir, lexus da satın alınabilir.
mercedes-benz, 1926 yılında karl benz'in şirketi benz & cie. ve gottlieb daimler'in şirketi daimler motoren gesellschaft'in birleşmesi sonucu kurulmuş otomotiv ve motor markası. almanya`nın stuttgart şehrinde kurulmuştur.
aslen almanya üretimi olsa da mercedes-benz araçları başka ülkelerde de üretilir/monte edilir.
Otomobil markası.
Otomobil markası.
Alman araba üreticisi markasının arabası.

Mala bağladım herhalde neyse.
Arabadan anlayan insanların dediği gibi, mercedes s serisinden başlar.