1. 1.
  la ziyanın küçük kızı. boyu küçük ama yaptığı orospuluklar bayaa büyük. kaç kere çakır abinin ashabını bozdu. töbe..töbe.. halk arasında "orospu meral" olarak da anılır.
  ... arjen robben
 2. 2.
  Ziya yilmaz kucuk ve sürtük olan kizi. Annesi gibi fahisenin tekiydi laz ziya'ya gore. Testere necmi'nin kendisini sevdigine inanip asik olmustur babasinin has dusmaniyla. Isi gucu gaf yapmaktan ote gitmeyen asalak insandir.
  ... mevzu
 3. 1.
  çok sexy bir hatundu.

  maalesef ki laz ziya tarafından öldürülmüştür kendisi.
  1 ... turkmen balasi
 4. 2.
  (bkz: meral yılmaz)
  neden orospu, sürtük, iyi ki geberdi dediklerini hiç anlayabilmiş değilim. ne olduysa babasının ilgisizliğinden olmuş. tamam filmin başında orospuluk yapıyordu, sonrasında da testerenin altına yatıyordu, amma velakin hiç suç göremiyorum herhalde benim körlüğüm *.

  neyse. testere için gül yüzlü çocuktu bak annesi yüzünden katil oldu, erdalın babası abuzer için çok doğal karakter, laz ziya fena racon kesiyor, ama meral sürtük, erdal orospu evladı deniyor.

  ama harbi güzel kadındı. saygılar.
  ... iki acayip adam
 5. 3.
  sonu hakettigi gibi olmustur, babasini vurmak isterken nesrin bunu arkadan vurmustur.

  orospuluklari saymak ile bitmez, kevase!!
  ... kapucino
 6. 4.
  keşke o bölümde testereyle sevişeceğine onu vursaydı da hayırlı bir iş yapsaydı dediğim kurtlar vadisinin orospusudur. tam gerçek aşkı buldum sanarken ölmüştür. tabi onu öldüren de testerenin altına yatmış ve çakırın kemiklerini sızlatmıştır ya... neyse. saygılar.
  ... iki acayip adam
 7. 5.
  çakır'ın motorize baldızı.
  3 ... jimmy tudeski
 8. 4.
  neden küfrettiklerini mayıs ayında anladım(50'li bölümlere gelmiştim), ama laz ziya da azıcık sevseydi kızını, kızı testere ile yatmaz, kendisine namlu doğrultmazdı.

  eee ziya efendi, dün yediğin hurmalar bugün götünü tırmalar. nesrin de olmasa kabri boylamıştın ya. saygılar.
  ... iki acayip adam
 9. 9.
  laz ziya'nın kaşar kızı.
  1 ... jimmy tudeski
 10. 10.
  Yalarim diye haykirmamiza sebep olan karakter. Cok ateslidir cok seksidir.
  ... yattarakosifff