bugün

inanın bana eğer bu yerel seçimler tıpkı başkanlık seçimi gibi belediye başkanlık seçimleri 2 turlu yapılsaydı 2. tura kalamadığında yerel seçimlerde sinan oğan gibi akp mhp hüdapar için 2. turda destek istemesi sürpriz olmazdı. bunun için bu ülkede vatan millet din iman türklük edebiyatı yapanlara karşı hep şunu derim; bunların dinine bakıp dini islam olan biri olarak bunlarla aynı dinden değilim. ırkçı denecek kadar aidiyet duygusu taşıyan biri olarak milliyetçilik bu ise ben milliyetçi değilim.
harakiri yaptı ama bu japonlarınki gibi onuru ile olmadı. çaresilikten.
Bu kadin kafa yorup analiz yapiyorlarya öluyorum.
Neydi ki ne olsun.
zamanında başımıza sardıkları, adam geçinmeye başladı.

iki koltuk alacağım diye ülkeyi mahvetmeyi başardı tebrikler.
Artık devri bitmiştir.
istifa eder.
kemal kılıçdaroğlu ile iş birliği yapması dışında tek bir yanlışı yok. kemal giderken bu ablayı da yanında götürdü.

geçen sene meral akşener'in dediği gibi cumhurbaşkanı adayı ekrem ya da mansur olsaydı şuan tayyibin emekliliğini konuşuyor olurduk. kemal herkesi yaktı.
iyi bir görev kadınıdır. Vur diyin öldürür. Daha ötesi yok. Her zaman memur olarak hatırlanacak. Hiç bir zaman amir olamayacak.
Yıllarca siyasetin içerisinde olmasına rağmen en ufak tecrübeye sahip değil. Bırakıp kenara çekilmesi gerekir.
Bir Tansu Çiller değildir.
kendisine tevdi edilen görevi...! bi hakkın yerine getirmiştir. iyi bir kukladır. mükemmel bir orta oyuncudur. pek bir mahir siyasetçidir. öyle ki tek bir hareketle, bir kaç artislik söylemle, kurnazca kurgulanmış bir kaç küçük parodi ve aslında komedi oyunla, hem iktidara, hem kendi parti tabanına, hemde üzerindeki dem partiyle işbirliği yaparak milliyetçi seçmenine ihanet ettiği imajını bertaraf etmesini bilmiştir. maharetli kadın be. ne dedi seçimden önce, 6 lı masayı bozdum, ortaklığı bitirdim, özgürce tek başına seçime girecem, ya Harru ya marru. hepimiz bir güzel yedik bu dolmayı afiyetle. saman altından millet ittifakının adaylarına çalıştı. hemde seçmenini alenen yönlendirmeden, çaktırmadan, alttan alttan işi bitirdi. aday çıkartsa ne olur, meydanı millet ittifakının büyük ortağı CHP ye terketti ya yeter de artar bile. zaten seçmeni kalkıp akp oy vermez. zaten akp ye tepki verenlerden müteşekkil seçmeni gitti CHP nin adaylarına çalıştı. isteyerek yada istemeyerek, bilerek yada bilmeyerek. plan tuttu mu? tuttu. ohhooo hemde o biçim. istanbul misal balıkçı ekremin oylarının bir kısmı dem partiden geldiyse, o kadar olmasa bile yine ona yakın bir oranı iyi parti seçmeninden gitti. yeniden refahla cumhur ittifakının oylarını da bölmeleri işin tuzu biberi oldu. malı götürdüler. akp tezgaha uyanmak şöyle dursun, daha ne olduğunun farkında bile değil. günaydın..üsküdarda çoktan sabah oldu mirim. aslında 6 lı masa+dem ortaklığı hiç dağılmadı ki, büyük oyun oynadılar ve kazandılar, plan tıkır tıkır işledi. vahhh iyi Parti'nin saf seçmeni vahhh...istediğiniz kadar bağrınıp durun teröristlerle işbirliği yapmayız diye, ee demlenir durursunuz artık afiyetle...

partisi kan kaybetmiş, oy kaybetmiş, çok mu mühim sanki, bir kongre çağrısı yaptı, 2 tane göstermelik adayla şimdi daha güçlü gelir koltuğunu muhafaza eder, ne istifası, hayatta istifa etmez. iyi aparat partisi. iyi kullanışlı oyuncak. dedik ya mahir pişkin tam bir entrika siyasetçisi. memleket bunların eline kalırsa vay halimize...
Çok sıkıcı biri.
Ortada büyük bir tiyatro dönüyor. Kim kime hizmet ediyor belli değil. Dikkatli olmakta fayda var.
iyi niyetliydi 6 lı masanın ilk toplantısında hata yaptı.

Sonrası toparlanamadı.
siyasi ömrünü tamamlamış, başarısız, kendini bir mg geliştirmemiş siyasetçi; bile değil.
Koltuğunu korumak için Erdoğan’ın yanına geçecek.

Sağ siyasetçiler böyledir.

Hiçbir şey olmamış gibi geçer.
Büyük kaybetmiştir. Haris bir kişiliktir, mhpli kadrolar yakından bilirler.
Büdüt: ama KK'nın adaylığında haksız değildi.
(bkz: Bana abla mabla demeyin)
iYi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, olağanüstü kurultayda aday olmayacağım.
Seçimden önce son seçimi olduğunu söylemiştik.

istifa etmiş.
görsel
an itibariyle tv100'de mehmet aslan'ın iddiasına göre altılı masadan kendisi kalkmamış kovulmuş hatta kılıçdaroğlu kendisine küfür etmiş.
güncel Önemli Başlıklar