bugün

https://www.youtube.com/watch?v=8PGWn3C9AY0

çok net bir şekilde bellidir.

-ben başbakan olacağım
-yurtta sulh cihanda sulh ilkesi ve nazlı ılıcak'ın okuduğu bilidiride geçen ilke ile aynı..
- 15 temmuzdan sonra her şey değişecek sözü..
O 15 inden sonra işler değişecek dediği hangi 15 onuda koysaydi ya bu montajı yapan onun bunun evladı.

Ulan iftira kadar büyük orospu çocukluğu yok! Meral akşener e muhalif olan beni bile çıldırtıyor işte bu iftiraci köpekler.
Darbe kurgu derken yalan mı söyledik sanıyorsunuz, darbeciler gerçek darbe kurmaca.
Atatürk ün yurtta sulh cihanda sulh sözünü kullanan herkesi fetöcü ilan ediyor bazı yavşaklar.
Ben başbakan olacağım lafını ise her lider söyler,
Hangi ayın 15i?

iftira atacaksanız da mesnetli iftira atın amk. Yavşakları.
çok net çomar beyanıdır.
bu kadın fetocu olsa uçan kuşun bile tutuklandığı şu dönemlerde çoktan tutuklanırdı.
bu kadın çok net Rte yi indirme ihtimali olan biridir.
fetocu tutmadı beyler yeni iftiranız hdp ile alakalı mı olacak?
Benim meral'im yapmaz!

bu video bu kadından medet uman sikkolara gelsin.
Meral Akşener'i zerre sevmem ama bu kadına fetöcü demek ahlaksızlığın dibi.

iftira kadar büyük suç yok, yapmayın.
(bkz: inadına iyi parti)
evet, çok yazıldı çizildi, konuşuldu.
akşener fetöcü mü?
kimi diyor ki "fetöcü", kimi diyor ki "ona fetöcü diyen asıl fetöcü."
biz vatandaşlar olarak hangisine inanacağımızı şaşırdık.

ama bugün elime bir belge geçti.
ve artık ben eminim ki akşener'in fetö ile ilişkileri var.

bu kanıtı sizlerle paylaşıyorum.
bunu görünce siz de akşener'in fetöcü olduğu konusunda şüphe duymayacaksınız artık.
görsel
Bu paint çalışmasının gerçek olduğuna inanacak insanlar tanıyorum.
Bu belgeyi görünce iyi partiye oy vermekten vazgeçtim.
(bkz: ortalığı çoh garıştırdılar tayyibe verecem gene)
geçtiğimiz 20-25 yıllık dönemde türkiye’nin yarısından fazlası fetullah gülen’in çabalarını, davranışlarını ve görüşlerini maalesef doğru buluyor ve destekliyordu. 2005-2015 dönemlerine bakacak olursak fetullah gülen’i devlet destekli bir düşünce hareketi veya bir proje olarak tanımlayabiliriz. adeta milli bir değer gözüyle bakılıyordu ve öyle de lanse ediliyordu. Gülen için hep iyi bir imaj çizen medya ve hükumet insanların yanlış değelere inanmasına sebebiyet veriyordu.

meral hanım’ın iç işleri bakanı olduğu dönemde bu yapıya olumlu baktığı ve bu yapının icraatlerini destekleyici görüşler ifade ettiğini görüyoruz. ancak bu görüşler onu fetö’cü yapar mı bilemiyorum zira fetö’ye devlet desteğini sunan, fetö’nün devletin bütün kılcal damar vari organlarına yayılmasını sağlayan beyefendi şu an hala cumhurbaşkanlığı görevinde bulunmakta, ve kendisine fetöcü demek iftira niteliği taşımakta.
ben datmin oldum.

oyum reise.
bence montaj bunlar.
aktroller yine kendilerini rezil ediyor noldu boy boy reisinizle fetö fotosu görünce bozuldunuz mu.
inanmayın fotokobi bunlar.
Evet 1 nolu enryde açık ve net bir şekilde gözüküyor evet fetöş le ne samimi pozlar vermiş zilli.
görsel

Daha ne olsun?

Beybi!
Malesf şöyle bir çizgi çizdiler milat dediler 17-25 ve darbe öncesi ve sonrası.eğer darbeden önce fetöcüysen serbes,sonrası isen vatan haini.
açıkcası fetoşu öven tek bir cümlesi bile soğuttu kendinden.

neymiş fethullah gülenin afrikalılar için söylediği lafı unutamazmış, neymiş biz renk körüymüşüz..

orada oturan 600 kişi var ya en iyisinin ta..
(silvri mode on)

ellerini sıkıyım.

(silvri mode off)
Bizzat varlığıdır.
dön hocam bitsin bu hasret demişti değil mi.
kozmik odayı açmıştı.
Kes lan amına kodumunu.

Her türlü pisliği yapın kozmik odadan tutun askeriyenin içini boşaltmaya kadar.

Soruları çaldırıp milyonlarca gencin hakkını gasp edin ettirin.

Sonra sağa sola fetöcü iftirası atın.

Çoğu insan fark etmedi ama 15 temmuz 2016 yılına kadar pkk ya yapılan hava operasyonları boş dağı taşı bombaladı orospunun evlatları bilerek isabet ettirmedi yanlış işaretleme yaptı sonra yandaş medya 600 terörist 300 terörist etkisiz hale getirildi diye haber yaptı.

Ecdadınızın aq.
geçen cumhuriyet kadınıyım diyordu ama nasıl yani.
(bkz: idris naim şahin)