bugün

atatürk'ü bir tek kadir mısırlıoğlu ziyaret etmemiştir.
29 ekim 2017' de atamızın huzuruna çok büyük kitlesellikle katılması gönülleri fetheder.
beklenti bu yöndedir.

göreceğiz.
milliyetçilikten sonra biraz kemalist pohpohlamak adına yaptığı ziyarettir.

Bunlar siyasi oyunlar arkadaşlar.Daha öncesinde de ziyaret edebilirdi.Şimdi mi ziyaret edesi tutmuş?29 ekim'de ziyaret etseydi kimse sesini çıkarmazdı.

Acemilik desem olmaz zira uzun yıllar siyaset yapmış biri kendisi.Daha ilk hamlesi bile yanlış,bu kadına nasıl güvenip oy verilecek anlamıyorum?
cehapeliler anıt kabirde yatıp kalkıyor bir faydası oluyor mu ? tabiki hayır . olmayacakta zaten . neden ?

çünkü buna izin vermicez de ondan . anıt kabirin kendisine bir faydası var mı ki bu salaklara olsun ?

atatürkü kendilerine alet etmeleri o nun adını sömürmeleri kendilerine zarar vermeye devam edecek .

çok şükür bugünleri gördük artık ölsekde gam yemeyiz .

sürünün geri zekalılar sürünün .

anıt kabir kurtarsın şimdi sizi hadi bakalım .
Biraz soldan, Biraz sağdan şimdi de gidip doğuda birkaç cümle kürtçe konuşsun biraz da oradan cuma namazı sonrası da bi ziyaret al sana yüzde on barajı.
Meral akşener başlıklarının altında aynı isimleri görüyorum. Mer... Gördülermi doluşuyorlar.

Ne iş?
Size talimat verenlere sormadınız mı neden bu kadar tırsıyoruz diye.
meralden tırsan meralden daha beter olsun . kim ki o ? yani oy oranı kaç olabilir ki ?

en kabası %10 olur kaldı ki mhp nin oy oranı %12 zaten . bütün partileri toplasanız %40 etmez .

tırsıyormuşuz .

biz yine her zaman ki gibi rakipsiz sahaya çıkacaz kalecesiz kaleye golerimizi dizicez .

16 seneden beri refleks oldu artık .

tayyip den öte köy yok gençler boşuna kıvırmayın .

rakipsiz sahada top koşturmak kadar keyiflisi yok yahu .

ekmelettin faciası gibi meral faciasıda sizleri bekliyor . nerden biliyoruz bunu ?

çünkü hala milletin nefretini kazanmakla meşgul oluyorsunuz .

yani siz aslında bizim hizmetcilerimizsiniz . güzel yanı ise bunun farkında bile olmamanız .

yani attığınız her taş kendi suratınızda patlıyor . buda reisin siyaset anlayışının ne kadar keskin oldugunu gösteriyor .

durmak yok yola aynen devam yani . değişik bir şey yok yani .
Chp den umut kesenlerin Akşener e umut bağlamalarına vesile olmuş ziyarettir.

Kendimi chp seçmeninin yerine koyuyurum da ,vallahi üzülüyorum.
Düşünün! Oy verdiğiniz parti 8 kez üst üste seçim kaybetmiş ve iktidar olmanız için bir umut yok. Daha önceden sağcı, şeriatçı olarak bilinen; daha sonraları milliyetçi olmuş; şimdilerde ise chp liye ve mhp liye kucak açan, mhp den fetocu damgası yemiş vasıfsız bir kadına bel bağlamak zorundasınız. Yazık lan harbiden bu millete!

Yahu kardeşim, madem muhalefet olacaksınız, aranızda kirlenmemiş, temiz birisi yok mu? Çıkarın ortaya bizden de oy alın.

Geçmişi ve kapasitesi belli; dönüşlerine bakmaya boyun hareketleri yetmeyen bu kadına umut bağlamak akıl işi mi?
meralin gittikçe karşının tayyibi olmasına neden olacak olaylar silsilesinin başıdır.

ben bu kadına hala inanamıyorum.
denize düşen merale bile sarılır . meral ne ki ?

merzifon eşşeği ben iktidar olucam dese cehape lilerin beğenisini ve teveccühünü dolayısıyla oylarınıda alır .

sesli gülüyorum .
göt kılı bile olamayanların üşüştüğü başlık .

durmak yok yola aynen devam .

uyuz oldugum kitleleri bu haller görmek ayrı keyif .

bu yola devam edilmez mi ya hu ?

bu yola ölünür be .
cehapelilere göz kırpmıştır.
kara itlere umut ışığı olamaya çabalamaktadır . değil anıt kabiri ziyaret etmesi orda yatıya bile kalsa ikin ci bir ekmelettin faciası olmaktan kurtulamayacak tır .

16 seneden beri hiç yanılmadım ne kadar bahse girdiysemde kazandım .

biz önce allah a sonra milletimize güveniyoruz . onlar ise alakasız şeylerden medet uma dursunlar bakalım .

ekmelttin ne ettin faciası geliyor . 2019 da sizi asena yapıcaz ve buralarda dans ettiricez .

aynen 16 seneden beri yaptıgımız gibi . ne eksik ne fazla hemde .

millete hitap etmesini bilmeyen milletin dilinden anlamayanın sonu budur .

sürünün lan hak ettiniz çünkü .

millete aptal demek neymiş görün böylece .
akp'yi ürkütmüştür.
Aslanlar gibi güçlü bir siyasetçinin, milli değerlere, aydınlığa olan saygısını gösteren, umut verici, asil duruşudur.

Özlenilen ve gurur duyulası tablo.

Her kim olursan ol, vefa en büyük erdemdir.
Her cumhurbaşkanı gibi oda ziyaretini gerçekleştirmiştir.
ayrıca 29 ekim 2017' de atamızın huzuruna çok büyük kitlesellikle katılması,
cumhuriyete ve parlementer demokrasiye sahip çıkma olarak algılanacaktır.
her ulusal bayramda grip olan, kulağı ağrıyan, yurtdışı seyahate çıkan iktidar sahibi politikacıları unutmadık.

iyi parti ilk sınavını 29 ekimde verecek. beklenti bu yöndedir.
Kendisine seçilme hakkını veren devletin kurucu liderini minnet duygusuyla ziyaret etmesinden doğal hiçbir şey yoktur.
Akepeliler eskiden pensilvanya'ya giderlerdi fikriyatini gostermek icin, kimse buna bir sey demezdi. Gerci simdilerde gavs hazretlerine kendilerini badeletmeye gidiyorlarmis.
Bunlar boyle yerlere giderken sorun yok, meral hanim ulkenin kurucusunun anit mezarina gidince meee. Siktirin gidin mk comarlari.
güncel Önemli Başlıklar