bugün

abartılması iyidir, bu gelirse belki birileri gaza gelip mhp ye döner( özellikle akülkücü dediğimiz dönmeler) o zaman akp nin oyu düşer.

akp olmasın mhp ye bile razıyım ben, adamlar en azından ışidci değil belki de öyle ama çaktırmıyorlar gibi.
malum birilerinin desteklediği aday olduğundan normaldir.
mecliste balon olmayan kim var ki?
bana meclisten balon olmayan.bir siyasetçi göster, senin için ülkeyi kurtarayım!
ak yalakların korkulu rüyası olmuş liderdir. zira bu zaarların bu kadar çamur atmalarının sebebi, olası koalisyonda önlerine atılan arpanın kesilecek olma korkusu. biliyorsunuz bu kapıkulları makarna ve kömür olmadan hayatlarını idame ettiremezler.
Meral abla hakkında doğru konuşun. Terbiyesiz herifler.
bana daha da komik gelen akepenin gerçek oyunun yüzde 20'lere kadar düşücek olması, bakalım yüzde 30 oy çaldığınız zaman iç savaş çıkıyor mu çıkmıyor mu? yüzde 10 çalmanız pek sırıtmasa bile işin boku çıktığında götünüzden kan alacaklar.
29 ekim'de destek kuruluş itibari ile çığ gibi büyüyecek, güçlü bir çıkıştan sonra göreceğiz balon mu değil mi? ağlayın.
Yanıldık kandırıldık balonlarının sahipleri lütfen çocuklarınızı pistten alınız.

Tanım; bir iddia.
Bu doğru. Ümit Özdağ Han hazretleri varken o kimdir.
kürdistan'ı en çok eleştiren akp ve bahçeli mhp'si ikilisi kürdistan'ı kurup fonlayan kurumlardır. bize laf değil, icraat lazım.
mhp'nin oyu mu kaldı, bölünsün.
iktidara gelmeden kime ne kadar, nasıl taviz verdiğini nasıl hesaplıyorsunuz? elinizde tavizmetre mi var? siyaset nedir önce onu öğrenin, darbe yapacak gücünüz yok ise demokratik düzende oy almanız gerekiyor.
o zaman oy kullanmayın, oyunuz mühürsüz oylar kontenjanından akepeye gitsin ama sonra siyaset konuşmayın.
Aslinda söylendigi gibi yüzde 5-7 oy almasi bile o'nu turkiye standartlarinda basarili bir siyasetci yapar. Kadin, mhp'den ayrilarak parti kurdu o yuzden basarisi mhp ile kiyas edilmelidir. Partisinin real iddiasi siyasette mhp'nin yerini almaktir. Surasi unutulmasin ki hukuk olagan isleseydi su anki iyi parti yonetimi mhp yonetimi olacakti. Hem sonra iktidar partisinden iddiali bir sekilde ayrilip parti kuranlari da hatirliyoruz. Onlar degil yuzde 5-7 toplamda yuzde 1 bile alamadilar.
kadın tek başına birbirine 7/24 söven iki kişiyi esra ceyda kardeşler gibi el ele tutuşturdu. korkudan mitingleri engellendi. korkudan seçim tarihini 6 ay değiştirdiler. bütün muhalefet partileri kapısında turluyor. bu sığırlar hala balon diyor.

he yavrum yüzde yedi oy alacak. he anam. siz süper siyasetçisiniz. hadi canım. hadi yavrum dükkanın önünü bi kapatmayın amına koyayım.
bugünden bakınca doğruluğu tam olarak idrak edilen beyan.
bu kadının çoğu siyasetçiden çok taşşağı olduğunu düşünüyorum .

Kadınları temsil etmesi bile yeter .

Eksi .
https://www.haber7.com/si...cmedigi-icin-surgun-etmis
güncel Önemli Başlıklar