1. 1.
  Kendisini pek sevmesem ve görüş ayrılığı olsa da attığı tweet in haklılığı beni benden aldı, o kadar doğru bir noktaya parmak basmış ki bu konuda sonuna kadar kendisine hak veriyorum.

  Attığı tweet:
  "Özellikle “one minute” olayından sonra, annelerinin dantelli masa örtüleriyle ölmeye ölmeye geldik diye bağıran şu kefenli tosunların da isim isim tespit edilip, mutlaka askere alınmasını ve Afrin operasyonunda başrolde yer almalarını tavsiye ediyorum."

  "Bütün siyasi partilerde; Ak Parti’de, MHP’de, CHP’de ve iYi Parti’de hangi siyasi çocuğuna paralı askerlik yaptırmışsa, 40 yaşını geçmemiş çocuklarının tamamının askere alınmasını ve Afrin harekatında başrolde olmasını talep ediyorum."
  28 -3 ... rati
 2. 2.
  Meral aksener su an teitter da cipras in kadin versiyonunu oynuyor. Devlet erkaninin tum ozel makam arabalari ve ucaklari satilip veegi indirimlerine gideilecek dedi.

  Gorusum kendisiyle zerre bagdasmasa da cok makul. Sadece 'ana' ucaginin 44 milyon euro oldugunu dusunursen geliri tahmin edebilirsin syin yazar.
  8 -2 ... superalgeria
 3. 3.
  akgezenleri birden suspus eden tivittir.

  (bkz: yaa çomar kardeş çok rahat konuşuyordun)
  6 -3 ... jarrus
 4. 4.
  Kadın şu yukardaki gösteriş budalalarından on kat daha delikanlı.Öyle eline bayrak alıp sırf heyecan olsun diye kapılara dayanmıyor.

  Edit:fazla eksiye dayanamayıp kaçmış efendim recep'in askerleri.Yav daha şöyle bir platformda fikrine sahip çıkamıyorsun,ülkeye nasıl sahip çıkacasın?
  9 -2 ... aathena
 5. 4.
  Kendisi siyasette etkili olamayacağından tweeter olması daha hayırlıdır. Yardırsın orda. Bi de youtube kanalı açar. Gelsin paralar..
  3 -2 ... xyclonb
 6. 5.
  güzel twitlerdir.

  yalnız unutulan bir şey var.

  bu kadının tek başına iktidar olma şansı var mı? bence yok.

  e o zaman iktidara gelirsem şunları kesin yaparım demesinin bir önemi var mı?

  bunun piyangodan büyük ikramiye çıksın sana 1 ev 1 araba alırım diyen arkadaştan farkı var mı?

  tekrar söylüyorum; güzel twitlerdir.
  2 -1 ... birazdangelirim
 7. 6.
  bir anne siyasetçisi daha.
  1 -2 ... barkhausen krakeri
 8. 7.
  iktidara gelince kendi akrabalarindan bir ordu kurar artik.
  6 -1 ... sari civciv