1. 1.
    meral akşener'in muhalif ülkücüler için neden hayal kırıklığı olduğunun gösteren omurgasız açıklama.

http://www.mynet.com/habe...rtas-aciklamasi-4122672-1

tesev ve açık toplumcuların eksenine girmeden kimse siyasetçi olamıyor bu ülkede. lanet olsun.
    27 -33 ... asenaulku
  2. 2.
    doğru ve şereflice bir açıklama.
    mertçe olsun demiş dostlukta düşmanlıkta.

ama bunu anlayacak kafa ve yürek var mı sizde.
    yok.
    26 -16 ... eratosthenes
  3. 3.
    "Daha biz başkan aponun heykelini dikeceğiz." diyen biri nasıl aday oluyor böyle bir ortamda bir şeylerin değişeceğini sananlarada acıyorum.
    14 -4 ... kafamuzayda
  4. 4.
    bu seçim öncesi klasik ara bulma yöntemidir. sabah mehmet metiner ne diyordu? "bizim iktidarımızda hiçbir kürt kardeşimizin başına hiçbir şey gelmez gelemez" eğer ki selahattin demirtaş saint lorenzo lu değilse bu vaadin onu da kapsaması lazım lakin ittifakta ciddi oy beklenen ve hdp ile asla aynı safta yer almayan bir mhp var... siyaset böyle bir şey işte...
    3 -4 ... flat head
  5. 5.
    Durum zaten akıl alır gibi değil ki. Adam kazansa seçimi, hapisten mi yönetecek ülkeyi amk. Ya seçime sokma ya da kodesten çıkar. Gayet akılcıl bi istek.
    16 -4 ... gian luici
  6. 6.
    Mertlikten bahsedilmiş, Tanrım!!! Demirtaş ın tahliyesini umursadiğını sanmıyorum (benim de umrumda degil yanlış anlaşılma olmasın), bütün derdi 2. turda hdp seçmenlerinin oyları. Ki siyaseten doğru olanı yapıyor. Hatta demirtaş ın içerde olması daha çok işine yarar.
    ... kahinamos
  7. 7.
    anam bunlar hortumu da ganalizasyon borusunu da rte'ye baglamak onu yeniden başkan seçmek için çabalıyorlar.

şu çırpınışın hiç bir açıklaması olamaz.

yani ülkücü kökenliyim diye üstüne basa basa söyleyen bir insan neden demirtaş serbest bırakılmalı der ki.
    4 -4 ... das kesq x
  8. 8.
    meral akşenere oy verme sebebidir. akp'nin yaptığı kurnazlığı yapmak akplilere göre suç oluyor. Tekrar gelsinler Haburdan koyunum ne olacak? ilk geldiklerinde hakim savcıyı teröristlerin ayağına götürüp beraat ettirdiğinde meleye meleye bakmıyor muydun?
    5 -7 ... rainheart
  9. 9.
    teröristle mekir mekir çekenler

biz kandırıldık deyip

rahat rahat dolaşabiliyorsa.
    6 -7 ... timur cengiz hulagu
  10. 10.
    idamı getirin, demirtaşı sonra salın.
    sonra da işlediği sayısız suçtan dolayı yağlı urgana çekin olsun bitsin bu iş bunlar hapiste durdukça dışardaki soytarıların dayanağı oluyor.
    5 -1 ... kendimden biliyorum