1. 0.
    Kadının mustafa kemale düşman olduğunu sanmıyorum. Öyle bile olsa bunu alenen çıkıp meydanlarda söyleyip oy istemez. Hükümetin bile mustafa kemale sahip çıkma rolüne soyunduğu bu dönemde bunu yapmak ancak "fesli" ve şürekasının işi olur.

Ha şu var ki kadın NATO konseptine sadık. Peki mustafa kemal bugün yaşıyor olsa NATO konseptine nasıl bakardı dersek, mustafa kemal muhtemelen NATO içinde olmazdı.
    1 ... sassanach
  2. 1.
    --spoiler--
    islamcılarla çok iyi arkadaş olmuş tipik menderesçi bir sağcı.
    --spoiler--
    Alparslan Türkeş cia projesidir, tarikatcilari gericileri yanında güç toplamak için desketlemistir, dirsek temasına girmiştir fakat menderesci olmamıştır. Hatta menderese darbe yapan ekibin içinde yer almış ve radyoda darbe bildirisini bizzat kendisi okumuştur.
    3 -1 ... eduardo elric
  3. 3.
    Doğruluğu kesinleşmiş önermedir. necip fazıl denen ite üstad sıfatını ancak atatürk düşmanı, ümmetçi, arapperest, şeriatçı, gerici ve yobaz sağcılar yakıştırır.
    meral akşener in atatürk düşmanı olması
    edit: eksileyin istediğiniz kadar ben doğru bildiğimi söylemekten vazgeçmem. Nasıl fesli kadir'e üstad diyen birisi atatürk düşmanı ise Necip fazıl'a üstad diyen birisi de atatürk düşmanıdır.
    2 -12 ... otoriter faso kemalist
  4. 4.
    (bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin) durumudur.
    1 -1 ... raduyev
  5. 5.
    Ooo hem fetöcü hem Atatürk düşmanı hem dış mihrakların maşası..

Duyduğuma göre Beşiktaş'ın şampiyonluğunu da bu engellemiş diyolla.

La olm bi siktirin gidin ya..
    2 -1 ... asi horoz
  6. 6.
    necip fazıl denen iti tanımayan ülkücü ve akşenerci arkadaşların inkar ettiği gerçektir.
    Utanarak bu fotoyu paylaşıyorum ama buyrun o üstad dediği itin atatürk'e ettiği hakaret:
    meral akşener in atatürk düşmanı olması
    1 -2 ... otoriter faso kemalist