bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  mantığın gösterdiği gerçek. Bir kere bu meral bir ülkücü yani alparslan türkeş'in bir takipçisi, onu başbuğ olarak gören birisi. Nitekim alparslan türkeş de nakşibendi şeyhleriyle içli dışlı olmuş; fethullah gülen, kadir mısıroğlu ve necip fazıl gibi en büyük atatürk düşmanları olan siyasal islamcılarla çok iyi arkadaş olmuş tipik menderesçi bir sağcı. Böyle bir adamın ilkelerini benimsemiş birisinin atatürk'ü sevebilme ihtimali var mı?
  6 -4 ... radikal kemalist
 2. 2.
  https://youtu.be/R8RlT0zbK0k
  2 ... idrak yollari enfeksiyonu
 3. 3.
  Kadının mustafa kemale düşman olduğunu sanmıyorum. Öyle bile olsa bunu alenen çıkıp meydanlarda söyleyip oy istemez. Hükümetin bile mustafa kemale sahip çıkma rolüne soyunduğu bu dönemde bunu yapmak ancak "fesli" ve şürekasının işi olur.

  Ha şu var ki kadın NATO konseptine sadık. Peki mustafa kemal bugün yaşıyor olsa NATO konseptine nasıl bakardı dersek, mustafa kemal muhtemelen NATO içinde olmazdı.
  1 ... thirty eight
 4. 4.
  --spoiler--
  islamcılarla çok iyi arkadaş olmuş tipik menderesçi bir sağcı.
  --spoiler--
  Alparslan Türkeş cia projesidir, tarikatcilari gericileri yanında güç toplamak için desketlemistir, dirsek temasına girmiştir fakat menderesci olmamıştır. Hatta menderese darbe yapan ekibin içinde yer almış ve radyoda darbe bildirisini bizzat kendisi okumuştur.
  2 -1 ... eduardo elric
 5. 5.
  fetöcü olduğu için doğal olarak Atatürk düşmanı.
  2 -1 ... dedeninkeli