1. 1.
    nasıl bir milliyetçilik anlayışına sahip olduğunu sorgulamamıza vesile olacaktır.

şimdi , ben muhalefet olduğum için bana ters gelebilir akşener'in bir pkk'lıya , "devlet katil değil, seri katil" diyen bir pkk'lıya güzelleme yaparak sahip çıkması.

acaba kardeşleri nasıl bir yorum getirecekler ablalarının bu tutum ve tavrına. cidden merak ediyorum. var mı verecek bir cevabınız?
    meral akşener in ahmet şık a sahip çıkması
    9 -32 ... frktmz krds frktmz
  2. 2.
    Bu “şık” olmadı.
    6 -2 ... frekans
  3. 3.
    beni şaşırtmıştır açıkçası.

şimdi konumuz "habur, karşılama, megri megri" değil . onlar zaten terörist. ayrıca memleketi de peşkeş çektiler tamam.

konumuz akşener' in bir pkk'lıya güzellemeler yaparak sahip çıkması. bu konu hakkındaki görüşleriniz nedir, onu merak ediyorum ben?

edit büdüt; "megri megri, habur da karşıladınız" diyen sefil entry'sini neden sildi acaba?
    2 -3 ... frktmz krds frktmz
  4. 4.
    kardeşlerinin üzülmesine sebebiyet vermiş sanırım. ablanız olum o sizin, ne yaparsa ne derse biat edeceksiniz.

pkk ile kol kola bile girse destek vereceksiniz. çünkü işin ucunda r.t.e' yi tahtından indirmek var. he, belki vatan elden gidecek ama, olsun r.t.e bu boru değil.

kıçımın milliyetçileri.
    2 -5 ... frktmz krds frktmz
  5. 5.
    suimisal emsal olmaz düsturunu bilmeyenler kol geziyor.
    ... abdullahyuksel
  6. 6.
    eksi oy patlaması yapmıştır.

eksi oylarınız zerre s*kimde değil sevgili milliyetçiler, elinize kuvvet. de , bir açıklama yapacak babayiğit yok mu lan bu konu hakkında?

siz nasıl milliyetçisiniz biraaader?
    2 -2 ... frktmz krds frktmz
  7. 7.
    Şaskın ördek kıçtan dalar.ülkücü ve akp" den umudu kesince chp tabanına oynuyor.
    4 -4 ... idrak yollari enfeksiyonu
  8. 8.
    diyecek laf bulamayanların yok haburda terörist karşılamaymış, yok savcıyı hakimi ayağına götürüp serbest bırakmaymış, yok megriymiş gibi eski dönemde olanları örnek göstermesi komikmiş.
    2 -4 ... kulampara kazim
  9. 9.
    ablanızın şirazesinin kaydığının ispatıdır.

"devletiniz terörist" diye tweet atmasına gerek yok birader, düşünceleri bu yönde bunu herkes biliyor. bu , bu şahsın türk düşmanı biri olduğu gerçeğini değiştirmez.

bu tweete ne diyeceksiniz o zaman? https://i.hizliresim.com/p6V830.jpg

her neyse, aslında benim başlığı açma sebebim "ahmet şık ve meral akşener ne alaka" demekti. siz bana soruyorsunuz "akşener ne alaka" diye.

bir pkk' lı ya sahip çıkıp, güzellemeler yapmış bu kadın. siz buna ne cevap verebiliyorsunuz, o' nu bir deyin bakalım.
    2 -4 ... frktmz krds frktmz
  10. 10.
    kendini hepten bitirmesidir.
    2 ... kompetan