1. 1.
  meral akşener in k.maraş mitinginde sivrilip 'terör için ne yaptın' diye bağıran bir ak çomara verdiği cevaptır.

  'iYi Parti'nin cumhurbaşkanı adayı Meral Akşener seçim çalışmaları kapsamında Elbistan'da miting düzenledi. Akşener, terör meselesine ilişkin soru soran bir vatandaşa, "Habur rezaletini ben yapmadım, çadır mahkemeleri ben kurmadım, Barzani’yi ben öpmedim. Oslo’da cıvık cıvık konuşmadım. 29 Ekim'de peşmerge geçerken davulla zurnayla bu ülkeden onları ben geçirmedim” diye yanıt verdi.'

  https://www.sozcu.com.tr/...-kahramanmarasta-2461886/
  37 -13 ... antik sarapci
 2. 2.
  meral hanım çomarın içinde gezdirmiş helal.
  25 -2 ... shizi
 3. 3.
  göt kılını cımbızla almıştır.
  23 ... rumeli71
 4. 4.
  Çomarın götüne büyük algida plaj şemsiyelerinden sokmuşlar. Bu çatırtı nerden geliyor demiş. O yüzden etki etmemiştir.
  19 -3 ... ulkucuwolf
 5. 5.
  meral akşener in çomara verdiği cevap
  20 -3 ... we did it
 6. 5.
  bir comarin sorgulama, arastirma, kendi oz iradesi ile karar alma yetisi yoktur.
  reisi atvde ne diyorsa onun icin esas olandir. hal boyle olunca ne yaparsan yap comar zarar gormez.
  meral ana isterse 7 ceddine tecavuz etsin, comar yine aksam olunca atvyi acip reisini izleyerek beyin orgazmini yasayacak.
  15 -2 ... pillars of creation
 7. 6.
  Belirttiklerinin hepsi 7-8 yıla yayılan ve devletin pkk’yı bitirme amacıyla çalıştığı bir dizi barışçıl hamle içeren çözüm süreci kapsamında olduğu için suç unsuru değil, abes de değildir. Amaç, pkk’yı bitirmektir. Erdoğan, diğer hükümetlerden farklı çözüm süreci kapsamında bir dizi imtiyaz ve sağduyulu yaklaşımla pkk sorununu çözmeye çalışmıştır.

  Karşılığında hendekler kazılıp, silah yığınağı yapıldığında pkk bunu istismar ettiği anlaşılmış ve tez elden pkk’ya önce yurtiçi sonra da yurtdışı operasyonlar başlamıştır. Kararlı biçimde de sürüyor zaten bunlar hepimiz biliyoruz.

  Ama şimdi saadet, iyi parti ve chp hdp ve dolayısıyla pkk’nın ayağına menfaat için gitmektedir. Oy alabilmek için terörle ilgili en ufak konuşma yapmamakta, aleyhine tek söz etmekten imtina etmektedirler. Gerçekler budur.

  Rte aynı imtiyaz ve müsamahayı pkk’yı bitirme amacıyla yaparken; akşener menfaat sağlama ve oy koparma amacıyla yapmaktadır. Bu bir realitedir.
  Edit; ancak eksile zaten. *
  5 -22 ... lightsaber
 8. 7.
  sözlüğümüzün fetöcüsünün "ama sucukçu o işleri pkk'yı bitirmek hebele hübele..." diye itiraz etmesine vesile olan cevaptır.

  de get len! ne pkk'yı bitirmesi? ihanet süreciyle milli ordumuza kumpas operasyonlarının aynı zamanda başlayıp, bitmesi tesadüf müydü?

  fetöcüsü, pkkcısı, sucukçusu el ele iyi iş görüyordunuz o zamanlar ama hem sizin hem onun işiniz bitti artık...
  6 -3 ... rumeli71
 9. 8.
  (bkz: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler)
  1 ... serdarsl06
 10. 9.
  Selo ya özgürlük diyen akşener akp yi mi eleştirmiş? Selo pkk nın siyasi ayağı değil mi? Vitrinlere oynamış. Bıraksın artisliği. Ne yapacaklar selo dışarı çıkınca birlikte türkü mü çığıracaklar? Unutmasınlar selo yu içeri tıkan rte dir. Bıraksınlar bu pensilvanya uşağının eteğinin altına saklanmayı da delikanlı olsunlar biraz.

  Edit: bölücülere destek olanlara ses çıkartmayanlardır asıl göt kılları.
  6 -9 ... gazeloglu