1. 1.
    Meral Akşener'in tek tek iftira davası açacağını deklare ettiği tiplemelerdir.
    O soytarılardan gelen tazminat paraları da iyi parti için harcanacakmış.

internette herkese hakaret edip, iftira ATAn soytarılara duyurulur.
    Bu soytarılara son bir hatırlatma da bulunalım;

--spoiler--
    Feto ne istedi de vermediler?
    --spoiler--
    21 -1 ... alkolik oldum
  2. 2.
    Yahu hanımefendinin bir zamanlar fetöşün koruma kalkanı altında olduğunu medyayı az biraz takip edenler bile bilir. Geçenlerde kendisi de ifade etmiş zaten --fetönün iadesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ++ Sam amca istese verir, demek ki daha kullanılma ömrü dolmamış" siz bundan ne anlarsınız bilmiyorum da bizim anladığımız şu: "biz sam amcanın işine karışmayız, istediği gibi at oynatabilir."
    4 -5 ... gazeloglu
  3. 3.
    ilk kendi genel başkanı demişti. En azından ben ondan duyduğum için inanıyorum.
    2 -1 ... mahmut sezar
  4. 4.
    buyrun benim. amblemindeki maklubeyi görmemek için ya kör ya ağır fetöcü olmak gerekiyor.
    1 -4 ... ibni maymun
  5. 5.
    meral akşener fetöcü olsa anında gözaltına alınırdı. şimdiye kadar gözaltına alınmadığına göre fetöcü değildir zahhaar.
    2 -1 ... bedreddin
  6. 6.
    fetö'cu olduklarını saklayanlardır.
    4 -1 ... teflon
  7. 7.
    Son bir yılın en güzel savunma, çamur atma yada işin içinden sıyrılma itemi...
    2 -1 ... photoman
  8. 8.
    emir kuludurlar. bırakın bunları bunlar öttükçe değerlendirirler meral başkanı.
    2 ... teflon
  9. 9.
    Zamanında olimpiyatlarda Amerika'ya seslenip gel sevgili gel diye çağıran da merak akşener'di zaten diye hatırlatmak gerekir.

Belki meral da kandırılmıştır. Herkes kandırıldı zaten halk dışında. Onların kandırılma hakkı yok bağlantı varsa direkt ziki tuttular.
    3 -1 ... icini oldugu gibi doken adam
  10. 10.
    tencere dibin kara demektedir. fakat kendilerinin altı daha karadır. akp yöneticisi, yandaşı, oy vereni olma ihtimali yüksektir. daha düne kadar hoca efendinize toz kondurmuyor tehlikeli diyene hoca efendiyi tanımıyorsunuz alnı secdeye değenden korkmayacaksınız diyordunuz ne oldu dönek şakirtler.
    1 ... faso aga