bugün

Evet Türkiye'nin Sigortası Meral Akşener hanım efendidir.
Türkiyedeki sigorta şirketlerin kalitesi kadar işte.
mahir çayan'ın da dediği gibi;
"aynılar aynı yere, ayrılar ayrı yere."
Köy Enstitüleri bilinçli olarak kapatıldı.
80'darbesi ile Amerikan islamcıları = Milli Görüşçüler = Siyasal islamcılar = Fetö, Menzil, Nakşibendi vb. tarikatlar bunun için yaratıldı!

Mevcut iktidar 16 yıl boyunca eğitime bilerek darbe vurdu!

Acun vb. medya, Bugün ne gitsem, Evlilik programları, "ver Mehteri ver coşkuyu imparatorlug olacaciiz, hepimiz padişah ve sultan onciiz" dizileri, 4 kumalı Adanalı dayı dizileri, alayı 400 Bin Euroluk arabaya binen 2 Milyon Dolarlık Villada yaşayan ama sürekli aşk ve aile draması yaşayan tiplerin geçtiği TV dizileri vs. bütün bu düzen şu gördüğünüz insan kitlesini yaratmak için tasarlandı ve uygulandı dediğimizde;

"Golplo töörisi o, gomplo" diyorsunuz.

Bu adam tek değil, ülkenin nüfusunun % 80'i neredeyse böyle. Sadece AK-Çomar değil, bunun Y-CHP'lisi, AK-MHP'lisi, HDPKK'lısı, TKP'lisi vs. alayı böyle.

Tarımın bilinçli olarak yok edilmesinin (Hala da yapmaya devam ediyorlar) sebebi de buydu.

Zaten özellikle cahil bırakılan köylülerin artık tarım ve hayvancılık yapamaz hale gelip arazilerini hayvanlarını yok fiyatına satması veya icra ile elinden alınması, peşinden tamamının büyük şehirlere göçmesi, büyük şehirde hiç bir şekilde ayakta duramayacak bu insanların mecbur kalıp köle gibi asgari ücretle çalıştırılması, bütün geliri sadece barınma ve temel gıdalara harcayarak açlık seviyesinin altında yaşaması, üstüne 7/24 sürekli diziler vb. saçmalıklarla beyinlerinin yıkanması, bunların mecburen bütün ülkenin gelirini elinde bulunduran iktidar partisine üy olmaya mecbur bırakılması, bu sayede kömür, makarna, 100 TL miting parası, beleşi köfte vb. şeyler için oy satacak hale getirilmesi vs. tamamı zaten bir plan ve programın aşamalarıdır.

Aklı selim, adam akıllı, dürüst, vatan sever insanlar ile bütün şu bokluk 6 ay ile 10 yıl gibi bir süre içinde tamamen düzeltilebilir. En azından bugünkünden 50 kat daha düzgün bir seviyeye getirilir.

2 Tür seçenek var!

- Ya sürekli bu durumdan şikayet edece, hiç bir şey yapmayacak, oy atmayacak veya 20 senedir robot gibi sorgusuz sualsiz seçim zamanı oy attığın partiye oy atmaya devam edeceksin ve bütün bu bokluk daha beter olarak devam edecek

veya

- Bütün bu bokluğu düzeltmek adına sadece elini değil bütün gövdesini taşın altına koymuş, idealist, vatan sever, dürüst, aklı selim, bilgi ve birikim sahibi, vatan ve millet çıkarları dışında hiç bir kişisel çıkar beklentisi olmayan, bütün bu bokluğun düzeltmek için gerekli her tür (hatta gereğinden kat kat fazla) bilinçli ve eğitimli kadroya sahip yeni oluşuma destek vereceksiniz, en azından bir kez şans verip deneyeceksiniz.

1949'dan bu yana (Ecevit'i ayrı bir yere koyuyorum) hepsini denediniz. 16 Senedir hem aynı şeyi yapıp farklı sonuç beklediniz ama doğal olarak hiç bir şey değişmedi ve daha da boka sardı!

Yıllarca "Alternatif Yok" diye şikayet ettiniz. Şimdi alternatifin Ağa Babası var ve bildiğin çığ gibi büyümüş, çoktan Tsunami gibi kütlesini büyütmüş ve şu anda iktidarın üstüne doğru dev dalga/Tsunami gibi gidiyor!

Köy Enstitülerine benzer bir eğitim sistemi bu partinin ilçe teşkilatı kurucu üyesi pozisyonu gibi en düşük pozisyonlarında olan bir kişi tarafından dahi üretildi, yıllardır bütün dünyada bizzat bu kişi tarafından kurulmuş uluslar arası federasyon tarafından uygulanıyor ve % 100 başarıya ulaştı. Sadece sistemi kurmak ve federasyonlar ve bütün dünyada kurdukları merkezlerle kalmadılar, üstüne Akademisyenler, eğitmenler, öğretmenleri nasıl bilinçli eğitim verecekleri konusunda onlarca ülkede eğitiyorlar, programı başarıyla uyguluyorlar! Programın temelinde de Köy Enstitüleri baz alınmış sitem bunun üstüne kurularak geliştirilmiştir!!!

Yani ilçe teşkilatlarında sıradan üyeleri dahi bu seviyede olan güçlü bir siyasi oluşumun en tepesindeki bakan, vekil, kamu çalışanı, bürokrat vb. konulara gelecek insanların profilleri ne seviyede siz düşünün.

Unutmayın ki 2019 Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Milleti için Türk tarihindeki en önemli dönüm noktası olacak!

Karşınıza çok çok güçlü iki rakip çıkacak!

Bunlardan biri 1000 ODalı sayart yaptıran kişi!

Karşısındaki en güçlü rakibi ise

"Kazanırsam o sarayı Teknoloji ve Eğitim enstitüsü yapacağım, ne sarayda nede Başkanlık köşkünde yaşamayacağım, kendi oturduğum 2 1 kiralık evimde oturacağım, maaşım dışında Başkanlık bütçesinden tek bir kuruşa dahi dokunmayacğım, koltuğa oturmadan önce ben, eşim, çocuklarım, 1. derece yakınlarımın mal varlığı beyanı yapacağım ve bunların başkanlığım süresince tek bir TL almayacağına ant içeceğim, Başkanlık sistemini bizzat Başkan olarak ben kaldıracağım ve yerine parlamenter sistemi tekrar getireceğim, şerefim, onurum, her şeyim üzerine ant içerim" diyen bir aday var!!!

Ayrıca Banaklara, bürokratlara, Cumhurbaşkanı ve danışmanlarına vs. verilen tüm uçakların tamamını satacağım, Bakanlar, Vekiller, Bürokratlar vs. normal yolcular arasında normal uçaklarda seyahat edecek, eğer Business Class'da uçmak isteyen olursa farkı kendi cebinden ödeyip binecek" diyen birisi!

Şimdi bunlardan hangisini seçeceğinize siz karar vereceksiniz!

Bir kere de aklınızla, mantığınızla, vicdanınızla karar vereceksiniz.

Yıllarca DSP, CHP, HEPAR, Vatan Partisi gibi partilere oy verdim. Hatta MHP barajın altında kalmasın diye bir kere de MHP'ye verdim (Sırf Ümit ÖZDAĞ vb. bir kaç kişi var olabilsin diye!). Sürekli özel şirket sahibi olan biri olarak milyonlarca dolarlık ihaleleri alabileceğim halde hiç bir partiye ve siyasi oluşuma vs. üye olmadım, hiç bir cemaate vs. 1 iş için olsun selam dahi vermedim!

Ama bu siyasi oluşum/parti (Biz ona "Kuvayı Milliye Hareketi" diyoruz) daha kurulmadan aylar önce direkt gönüllü gidip üye oldum! Çevremdeki hayatında hiç siyasi oluşuma üye olmamış insanları da üye yaptım. içinde de böyle yüz binlerce insan olduğunu bizzat yakından gördüm. Tek bir tane dahi yılışık, yavşak, yandaş, çıkarcı, çü kağıtçı insana rastlamadı!

Zaten partinin kendi içinde bu gibi çıkarcı yavşakları, oldukları partilerde delege vs. olamayınca başka partilere çöreklenmeye çalışan köylü kurnazlarını vs. otomatikman ortaya çıkaran, anında eleyen bir sistem ve yapılanma var!

Eğer mevcut durumdan şikayetçiyseniz ve bir değişim istiyorsanız; önce kendinizi değiştireceksiniz,arkasından sizin gibi düşünen insanlarla birleşip, örgütlenip bizzat kendiniz değişimi yapacaksınız.

Bırakın medyayı vs. gidin bizzat bu insanlarla tanışın. Bizzat kendiniz her tür soruyu (Hatta en zor soruları) sorarak bu insanlar kimdir, nedir, ne istiyorlar, ne hedefliyorlar görün ve karar verin! Ha eğer bilinçli olarak size karşı ilgisiz olan, yanlış davranan veya yanşak, çıkarcı, üç kağıtçı gibi görünen birilerini görürseniz atacağınız tek bir özel mesaj dahi yeterli olacaktır. % 100 Liyakatli insanların hak ettiği konuma getirildiği bir yapıyız, gereğini anında yapıyoruz. Yarın hükumet olduğumuzda da bu düzen bire bir bu şekilde devam edecektir.

Karar sizin...
(bkz: Genç Troller Rahatsız)
görsel
güncel Önemli Başlıklar