bugün

içişleri Bakanı Süleyman Soylunun Bir tane göstersinler bakanlığı bırakacağım dediği iddia. Zamanında da Fetöcülerin devlete sızdığına kargalar bile güler diyen bir bakanımız da vardı.
Zamanında fetoş için bu cümleyi kurduğumuzda analarına sövmüşüz gibi saldıran iktidar şu an aynı eylemi menzilciler için yapıyor. Sonları benzemez umarım.
inkar edenler; Metastaz' ı okusun.
Mahkeme kayıtlarında ki itirAflara ve polis okulunda zikir ayini yapan menzilcilerin fotolarına baksın.
insan aynı delikten 2 defa sokulmaz ama.
Bunlar yine gangbang yiyecekler.
Bizzat içlerine girip gördüm. Mübarek zat size dua ediyor deyip beleşe işçi calistira calistira zengin oldular . Feto gibi yayılırlar.

Yani doğrudur. Her boku yer bunlar . Baştaki kişi bir darbe daha yemek istemiyorsa dur desin .
ispatın ilk aşaması tamamlanmıştır.

Biliyorsunuz agabe hakkında bir iddianın gerçek olduğunu anlamamızı sağlayan ilk aşama "inkar" dır. inkar edilen her iddia örneğin oslo iddiası "ispatlamazsanız namussuzsunuz şerefsizsiniz" diye inkar edilmişti. Sonraki aşama ise "ben yolladım itirazı olan bana söylesin" oldu.

Bu durumda iddialar kesin.
Yarın kavga edip metö metö diye ağlamasınlarda.
Lan doyamadılar amk bu tarikat işlerine doyamadılar lan!!
--spoiler--
Bi de onları deniyek bakak.
--spoiler--
isimler değişir şekiller değişmez.

Atatürk ü anlamadıkları sürece bu tip vakalar tekerrür edecektir.
en çok sağlık bakanlığı içinde kadrolastiklari söyleniyor.
Gün geçmiyor ki iktidar partisinin adı yeni bir tarikatla anılmasın.
tarikat işlerinden nemalanıp bir makama atananlar elbette o tarikattan olanların önücü açacak, yollarını yapacak, servetlerini ve rantlarını arttıracaklardır.

doğal seleksiyon. genlerinde var çünkü bunların. millete değil yandaşa kazandır. standart hizmet.

menzilciler sağlık bakanlığını ele geçirdiler. bu bilinen bir gerçek. şimdi emniyette kümeleniyorlar. metastaz'da okuduklarınız, yazılanlar yaşananların %20-%30'u ya vardır ya yoktur. buradan hesap edin ankara'yı.

bedevi sevecilerin huyu mudur nedir badelenmek ben anlamadım.
ve evet asıl baş tarikatçının, cumhuriyet düşmanının, başçalanın ve en büyük vatan hainininin kim olduğunu hepimiz biliyoruz.

arkadaşlar ülkece iflasa gidiyoruz. tarihe not düşün.
Sadece orda mı her yerdeler.
Üniversitelerde bile akın akın varlar.
Fetö bitirildikten sonra
Türkiyenin en zengin ve nüfuslu cemaati kendileri oldular
sağlık bakanlığı, içişleri bakanlığı derken askeriyeye de sızarlarsa akp gider ayak intihar eder.
nur cemaatinden sonra moda olmuş yapılanma. koskoca devlet oy için neye sarılacağını şaşırınca olur böyle sapkınlıklar.
güncel Önemli Başlıklar