1. 1.
    menzil tarikatının yeni bir paralel devlet yapılanması olduğunun ispatı olan sofilerdir.

istanbul'dan adıyaman menzil'e hicret(!) eden gavsı sofiler şu pankartla karşıladılar.
    menzil gavsını sultan olarak gören sofiler

"sultanımız" derken, nerenin sultanı acaba?
    ayrıca saltanat kaldırılalı çok oldu, bu gavs hangi ülkenin, hangi yapılanmanın sultanı da buna "sultanımız" diye pankartlar yazılıyor.

ayrıca bakınız kendisi menzil'e gelecek diye, onun arabasının geçeceği sokaklar temizleniyor, yıkanıyor...
    menzil gavsını sultan olarak gören sofiler

dikkat edin, gavsın geçeceği caddeyi yıkayan araç resmi itfaiye aracı.

resmi bir araç hangi sıfatla bu din bezirganının yollarını temizlemek için kullanılıyor?
    20 -5 ... tengir budun
  2. 2.
    3 sene içinde bulunduğum oluşumun müridleridir.
    Yazacak birşey bulamıyorum, ben bir kere beynimin yıkanmasına izin verdim,siz vermeyin.
    Ne cahillikler gördü bu gözler neler işitti bu kulaklar ah.

Ot gibi geçen,kula kulluk ettiğim 3 yılımın eğer varsa tanrı hesabını sormayacak mı?

illa dini zirvede yaşayacağım diyorsanız kendiniz çabalayın,tarikata lüzum yok.

Şüphesiz!
    10 -2 ... kara hakan
  3. 3.
    san marino milli takımının barajı gibi duran sofilerdir.
    3 ... horgeneral
  4. 4.
    hala akıllanmayan siyasetçiler oldukça çok gavvas(istanbul eski valisi) çıkar daha.
    2 -2 ... takiaceae
  5. 5.
    Siz de sultan olarak gormezseniz sizi kafir ilan ederler.
    5 ... templier
  6. 6.
    başlığı menzildeki gavat olarak okudum. garip.
    ... 9 numarali kaleci
  7. 7.
    Uhahaha reis bu durumu kiskanir yakinda bunlarin tepesine biner.

Sultan falan yoluna gül dökmeler sakincali bir durum.
    5 -1 ... karton toplayan cocuk
  8. 8.
    esas sultan rizelidir....

şaka yapmıyorum, hakikaten böyle düşünüyorum...

rizeli sultan ilginç bir adam.. belli dönemlerde işine gelen cemaatleri ve tarikatları palazlandırıyor.. o tarikatlar devletin içine yerleşiyorlar, zenginleştikçe zenginleşiyorlar.. hırsızlık, zimmete geçirme, çocuk tecavüzü, yaşlı insanların malına mülküne çökme gırla gidiyor.. rizeli hiç oralı olmuyor..

ta ki tarikat belli bir zenginliği geçinceye kadar..

tarikat belli bir zenginliği geçtiği anda rizeli tarikatın aleyhine dönüyor.. tarikat bir anda yanlış giden her şeyin sorumlusu ilan ediliyor.. iki gün önce tarikatın götünü yalamış gazeteciler iki gün sonra tarikatı şeytan ilan ediyorlar.. tarikat reisleri evlerinde basılıyor ve don gömlek hapse tıkılıyorlar..

veeeeee.... hemen arkasından rizeli tarikatın malına mülküne çöküyor...

ayynen koyunu önce şişmanlatıp sonra kesen kasap gibi...

rizeli tarikatın butlarını ısırırken sırada bekleyen bir sonraki tarikata parmağını şıklatıyor.. kara-kuru bir takım figürler bir önceki tarikattan boş kalan yerlere doluşuyorlar.. ve hemen şişmanlamaya başlıyorlar...

bkz: feto
    bkz: adnan hoca
    6 -2 ... arbutus unedo
  9. 9.
    bunların bir operasyonluk işi var yemin ederim.
    rte eli kulağında furkan gibi bunları da sikertecek.
    3 -1 ... kafam bir milyon
  10. 10.
    Kafayi yiyen salaklardir. Nett.
    -1 ... haklisindenizz