1. 1.
    Müritlerin iddialarına göre 3 km mesafeye kadar kendisi iman dağıtabiliyordur. Doğru kalibrasyon yapılırsa şeyhimiz tam 5 km mesafeye nokta iman atışı yapabiliyor. Maşallah benim tosunuma.
    7 -4 ... 3nc0r3
  2. 2.
    mersosu en az 220 basmaktadır.
    3 ... duygusal masturbator
  3. 3.
    Azami 400 metre menzil 3 kilometre.

Heckler&koch g3
    3 ... mbappe for president
  4. 4.
    7 milyara talibiz demiştir. Dünya nüfusu 8 milyar.
    3 ... huzuru kendi icinde bulan adam
  5. 5.
    Valla menzili kaç metre kare bilinmez ama menziline gireni gusüllediği tahmin edilendir. Badelenmeyelim hiç durduk yere bu yaştan sonra.
    3 -1 ... devridaim
  6. 6.
    Menzil şeyhindeki çekim gücü turkcell de yok.
    2 ... frekans
  7. 7.
    Hangisi?
    Azami menzil mi, tesirli menzil mi. Ha bir de yorgun şeyh olayı var tabi.
    3 ... cold man
  8. 8.
    menzile ileride mezö mü diyecekler acaba?
    1 ... hastavilla
  9. 9.
    15 temmuz gecesi adıyaman'dan uçup boğaz köprüsüne gelmiş, hatta darbeci f-16'lardan biri ile havada it dalaşına girmiş.
    (bkz: gavs ın birden 15 temmuz gecesi ortaya çıkması)

şurda da videosu var;
    https://streamable.com/8xg7u
    8 ... tengir budun
  10. 10.
    üniversiteden yeni mezun olduğumda 1 yıl kadar ücretli öğretmenlik yapmıştım. Okuldaki hizmetli menzili falan anlatırken şeyhlerinin bir hikayesini anlatmıştı.

Çeçen bir komutan menzil şeyhini çok merak ettiğinden dolayı şeyhi görmeye menzile gitmiş. Şeyhin yanına götürmüşler bu komutanı. Komutan şeyhi görünce şaşırmış ve şunları söylemiş; ama nasıl olur. sen bilmem hangi operasyonlarda bize komutanlık eden bilmem ne komutanısın. senin burada ne işin var. Şeyh; biz Allah' ın askerleriyiz. Nerede yardıma muhtaç bir müslüman var ise biz onların yanına gideriz demiş. Buradan anlaşılacağı üzere menzilin menzili yok.

Şimdi bunu okuyup s.ktir git diyeceksiniz. Ben dinlediğimde yok eşeğin ziki demiştim.
    3 -1 ... lazuribere