1. 1.
  “Babanı öldür, bize öyle gel” diye seslendiğini öne sürdü.

  burada kilit nokta "öne sürdü" kısmı. şimdi menzilcilerde kusur bulmak yerine bu adamın ne şizofrenliği kalır ne iftiracılığı.
  2 -2 ... flat head
 2. 2.
  Zaten tarikatlar deli isi bir olusum akilli adamin orda ne isi olur.
  2 -1 ... karton toplayan cocuk
 3. 3.
  kendisine paranoid şizofreni tanısı konmuştur.

  yalan habere yalancılığa ne kadar meraklısınız amk.

  allah kimseyi laik beyniyle imtihan etmesin, malın oğlu hadi menzilin, gavsımın, dinin düşmanısın. tamam kafirsindir olabilir. insan bi düşünür bu herifin babası kim ki ölümünden menzil fayda sağlayacak?
  1 -7 ... alevi olmak isteyen cocuk
 4. 4.
  menzil tarikatı müritlerini hayat kadınları, uyuşturucu satıcıları, alkol bağımlıları, katiller, tecavüzcüler gibi etki altına daha kolay abileceği dibe batmış kişilerden seçer. son çıkış noktaları tarikat olduğu için tehlikeli olabildikleri gibi tek sahip oldukları babasının canına yada kadınsa bedenine kıyabilirler. diğer tarikatlar gibi son derece tehlikeli bir gruh olup yarın birgün emperyal güçlerin eline geçtiğinde fetö gibi yıllarca bekleyeceğinin garantiside yoktur.
  21 -3 ... kutsal cezmi
 5. 5.
  gerizekalıdır.
  bana babanı öldür gel diyecek menzil şeyhinin götünden kan alırım.
  2 -3 ... kafam bir milyon
 6. 6.
  götüyle haber okuyup evraka evraka yine muhalif olmak için yazacak bir şeyler buldum diye sevinçle siteye girip sonrada haberdeki vatandaşın psikolojik rahatsızlığı sebebi ile gördüğü ve duyduğunu sandığı sanrılardan dolayı cinayet işlediğini öğrenince sessizce köşeye pısıp inşallah bu sefer ki çok etkileşim almaz diye gök tengriye dua etmek...
  -1 ... mavraci