bugün

doğal seleksiyona katkıda bulunup menzilcilere ait 15 milyon lirayı afiyetle yiyen adamdır.

menzil'e ait 15 milyon lirayı birisi dolandırmış, menzil şeyhinin damadı da bu paranın geri alınması için bir aracıdan yardımcı olmasını istemiş.
görsel

parayı alması için aracı koyduğu isim de fatih bucak.
hani bucak aşiretinden mafyavari tip.
en son seçimlerde siverek'ten mhp adayı olmuştu, hatta "mhp'ye oy vermeyenleri şöyle yaparım böyle yaparım" diye tehdit etmiş, sonra mhp'den aday yapılmayınca chp'den aday olmuştu.

işte menzil'in kurtarıcı olarak parasını kurtarmak için seçtiği fatih bucak böyle biri.

kendileri sofileri dolandırıyor, ama kendileri dolandırılınca mafya tutup paranın yarısını verebiliyorlar.

eee? hani gavs nerde?
koskoca gavs dolandırılıyor ve parasını kurtarmak için mafyadan yardım mı istiyor?

söylesenize nerede gavsın kerameti?
hani lan bu uçuyordu falan? daha kendini kurtaramıyor.
yaradan bir şekilde çıkartıyor kul hakkını bu dünyada da işte. sen birilerinden tırtıklarsın başkası gelir senden tırtıklar.
şüphesiz ki ; (o) en hayırlınızdır.
Sen azraile tokat at sonra baska biri gelsin seni tokatlasin.
Hayat i$te.
tengir tosuna parayı kaptırdın,

sağda solda dolandırıcılarla uğraşıyorsun..
iyi olmuşta bu 15 milyon kayıtlı paramı? nereden geldiği belli mi? hadi diyelim evet peki bu para nasıl bir sebeple birine verilmiş?
bu ülkede hiç mi denetleme yok?
O parayı kimbilir kaç.. kişiden din adı altında toplamışlardır.
Gitti paracıklar.
Normal durumdur, bunlar beni tanısa zaten bana şıhım diyecek tipler.

Din satana dinini unutturmuş adamdır.

Helaldir o para. Hırsızdan çalmak ne zamandır suç.
Müritlerini Allah kitap deyip dolandıran şeyhi dolandırmış adamdır. Bir haydan gelen huya gitmiş hadisesi çok abartmamak lazım.
Menzilci parayı ne satarak kazanmış?
koyduk mu.
Menzil şeyhinin 15 milyon lirası mı varmış?
devede kulak.
Kimse de sormuyor o seyh o parayı nerden buldu.

Ortamlarda peygamber efendimiz karnına taş bağlardı ühühühühü dersiniz aq.
Beton yetmez abimize.
30 senedir ticaret yapıyorum. daha hesabımda 20 bin tl yok. bu amk şarlatanı nereden bulmuş bu parayı.
menzil ve bazota gelen zamlara bakarsak ona koymaz...