bugün

Bir kitapta zararlı (hatta zararlı bile değil, muhalif) içerik bulsalar anında piyasadan toplatılır. Stok mtok dinlemezler.

Mevzu sigara olunca stokların bitmesini bekliyorlar. Neden? Çünkü sigara insanı öldürür, Kitap düşündürür.
henüz yasaklanmadı stoklar sıfırlanınca tamamen yasaklanacak.
dünya'da bir çok ülkede hazırlığı yapılan/ gerçekleştirilen mentollü sigaraların sigara içmeyi özendirmesi ve akciğerlere olan fazladan zararı nedeniyle yapılan yasaktır.
5 senedir yasaklanacağı söyleniyor ben olsam çoktan kendimi yokluğuna alıştırmıştım. Bildiğim kadarıyla üretimi durdu bu sene ellerinde kalan son sigara stoklarını satıyorlar. Artık boğazım şiştiğinde kent switch içemeyeceğim için birazcık içimde bi burukluk var ama olsun mentollü şekerle beraber içerim sigarayı.
hala yasaklanmamıştır.
aslında mantıklı olandır. mentol bronşları haddinden fazla genişlettiğinden bütün zifiri ve dumanı çekmektedir.
Şaapmasalar bari . Yuh dedirtir .
insanı beyninden vurulmuşa çeviren yasaklamadır. nasıl olur bu nasıll nasııılll? artık marlbora blue ice yok mu, kent swich yok mu? onu geçtim tatlandırıcılı olanlar da yasaklanıyormuş. tek nefesine bir çok şeyden vazgeçebileceğim captain black cherry de mi yok?

peki ya beni bir çok şeyden daha çok mutlu eden mentol aktifleştirici küçük butonu dişimle patlatmanın verdiği haz...

kendimi 10 çocukla sokakta kalmış gibi hissediyorum.

stok yapmalıyız evet evet, stook.
sigara kaçakçılarına bir sermaye ve pazar payı veren karar. kaçakçılar "allah, hükümetten razı olsun" diye dua ediyor.
mentol sevmesem bile arada bi tek iyi gidiyordu. neyse biraz zula yapalım ilerde pahalıdan satarız.
şerefsizliktir. bırakmamış olsam ana avrat düz kayardım.
hıııammına dedirtmiştir.

(bkz: benim vücudum benim kararım)
captain black ve black galleon türevleri de yasaklanmıştır.

--madde 2--

makaronların filtresindeki filtreleme maddesinde, filtre sargısında, filtre yapıştırıcısında, ve/veya diğer kısımlarında tatlandırıcı, tütün ve/veya nikotin kullanılamaz, filtre içine kapsül yerleştirilemez.

--madde 2--
neden eksilendiğini anlamadığım entry'dir. eksileyin önemli değil de, valla kararı ben çıkartmadım.
tüketicisi için, el altından satılan yerleri bulduğu takdirde sorun olmayacaktır. djarum bulunuyorsa mentollüler hayli hayli bulunur.
(bkz: 3 çocuk için prezervatifin yasaklanması)
Anti-afrodizyak özelliğine sahip olan mentollü sigaranın yasaklanması durumudur.
Herkesi şaşkına çeviren yasaklardan biridir.
(bkz: mutlu bana bir şey oluyor)
uyuşturucunun legalleşmesi gereken şu dönemlerde alınmış bir karardır. hep daha geri mi gidiyoruz.
lucky strike stok çalışmaları başlamalıdır. bunu da yasaklayın orospu çocukları.
haber doğrudur, tam metin için

http://www.resmigazete.go...iler/2014/09/20140906.htm
Kalp krizi geçirten yasaklatmadır. 4 yıldır tek sigaram kent switch'di zalımlar.
üzendir. viceroy switch hastası olan bir insan olarak. yapmayın abiler bizim de damak zevkimiz bu.
Hatıra olması açısından yarım olan kent switchimi saklamama sebep olan olay.