1. 1.
  yok azizim yok, teen kategorisi kavramının sadece kadınlara mahsus olmadığını anladım. kadın milleti de genç seviyor. tabi bir yerde onlar da haklı, hangi kadın slip mayo giymiş fedon u seksi bulur ki hem? donun altında son kullanma tarihi geçmiş tel kadayıfların olduğundan eminim onların da haberi vardır.

  hayır yanlış anlaşılmasın, fedon abimizle sirtaki ile başlamış twerkle bitmiş bir gece geçirmedim, benim sadece iyimser bir tahmin sadece...

  günlerden bir gün, alt komşu halime teyze ile elinde poşetlerle kapıda karşılaşmış. benden yardım etmemi rica etmişti. turabi olmaya gerek yok, tabii ki düşünmeden eline düğün arabası kesen suriyeli gibi yapışıp, kıvrak bir bilek hareketiyle poşetleri kaptım elinden...

  halime teyze, yalnız yaşayan. chp li, koltuk altlarının giydiği askılı tshirtünden sarktığı, kısa saçlı, buruşuk bir ablaydı.

  bu iyiliğim karşısında, teşekkür etmek istemiş, eve vardığımızda göğüslerini okş... bi dakka bu o değildi.

  neyse azizim, kendisi beni içeriye davet edip, bir şeyler ikram etmek istediğini söyledi. tamam diyerek içeri girmiştim. 2 dakika sonra elinde cevizli sucuk ile gelmişti. açıkçası böyle bir ikram beklemiyordum. bir an durduğumu farkedince "al al, direkt mala gider" dedi.

  iyice afallamış haldeydim, neyse diyerek cevizli sucuğu elime aldım. yedikten sonra ise kendisinden müsaade istedim, fakat onun beni bırakmaya niyeti yoktu. ikramların arka arkası kesilmiyor, mesir macunları senin, kuş lokumları benim habire bir şeyler tıkıştırıyordu ağzıma. bir an kendimi merakl köfteci filmindeki gerdek öncesi kampa sokulan zühtü gibi hissetmiştim.

  ve artık beklenen son geliyordu, yediklerim etkisi gösteriyor, sola kayan alet cebimde iphone 6+ gibi belirmeye başlıyordu. sorarsa taksitle aldım diyip kıvırabilirdim, ancak yerimde duramamaya başlamıştım.

  daha fazla sabredemeyip, müsaade istemeden koltuğumdan fırlayıp eve geçtim hemen.

  bir yandan osbir çekiyor, bir yandan girdiğim şoku atlatmaya çalışıyordum, gözlerim dolmuştu, kendimi resmen cinsel obje gibi hissetmiş, ben dildo olacak adam mıydım diye kendime sorular sormaya başlamıştım...

  finalde artık ikimiz de ağlıyorduk...
  1 ... opus magnum ii