bugün

(bkz: kıymalı menemen)
Başlığı memenin çok abartılması şeklinde okuyarak hiddetli bir entry girmeye gelen ama sonra durumu anlayan yazarların uğrak yeridir.
Az bile söylenir menemen candır yeri gelir hayat kurtarır.
Bence abartı değildir. Menemen çok güzeldir. Tabii kimin yaptığına göre değişir.
delikanlı gibi söyleyin lan yoksa uyku uyuyamam
benden baska kim yanlıs okudu?
Soğanlı veya soğansız. Çok severim.
menemende yoklukta çıkan bir kara gün yemeği olarak amca kızı aşureye el sallamaktadır.
Menemeni restoranlarda değil inşaat alanlarında;marangozların talaşlı zemininin üzerinde küçük bir sehpa üzerinde,imece çalışan veyahut güzel bir arkadaş ortamında toplu halde yemek menemeni güzelleştiriyor işin edebi tarafı aynı zamanda biçilen değerin mikratıyla eş oranlı içerik basit değil mi? Domates,biber,yumurta isteğe bağlı birkaç malzeme daha.Ama gel görkine akor gibi bu üçününde uyumu hele hele 3üde kaliteli has ise verdiği tatta bir o kadar güzelleşiyor.
Ama ortamında evet ortamında..
(bkz: aşureyi dr oetkerin bulduğunu sanmak)
vıcık vıcık bişey.
yemekte bile o tarz biber domates yiyemiyorum.
öldürün lan beni.
Menemeni meme diye okuyup entry giren bi benmiyim lan !
Yalnız başlık Menemen ama yine de sen bilirsin.
memelerin cok abartilmasi diye okuyup hadi lan ordan demek icin basliga gelmek...
Haftada 6 gün pazar sabahını (menemen sabahı olduğu için ) beklerim. Gittiğim her ilde mutlaka menemen yerim. en iyi menemen nerede bilirim. Çakallı menemeni burnumda tütüyor. Fakat Gazi burma nın menemenine de tavım. Bana bana çatalsız ve dilimlenmemiş ekmekle yiyeceksin. Yanına çay ve siyah zeytin dışında bir şeye lüzum yok. Güzel menemen abartılır. Abartırım.
bir yıl yemesem aklıma gelmez lan menemen.
Memenin cok abartilmasi diye geldim ya la *
(bkz: memenin çok abartılmış olması)
Hayat kurtarıcıdır menemen. Domates biber ve yumurtanın tercihen soğanın mükemmel uyumu. Çok uygun bir fiyata pekala karnınızı doyurur ekmeğe banmaların en güzelidir. Menemencilerin kahvaltı salonlarının olduğu menemenci ustalarıyla ünlendiği. Öğrencilerin dostu. Züppeliğin düşmanı. işte o..

görsel

Abartılması da ayrı zevkli.
menemen şu hayattaki en önemli şeylerden biridir. iyi menemen yemeyenler buraya gelip ağlamasın.
memelerin çok abartılması gibi okunuyor.
Memenin çok abartilmasi diye okuyup, buraya hiddetle ayar vermeye gelenler olarak toplanmaliyiz arkadaşlar.

Yok Adana limanı yok menemenin abartilmasi algilarimizi oyuncak edenlere inat bir olalım diri olalım iri olalım. Diri meme diye bir şey var biliyorsun. Tazelik, hor kullanılmamış, altına kalem koysan durmuyor. Hadi toplanalim meme giflerimizi izleriz.
güncel Önemli Başlıklar