1. 1.
  ypg li öztürk yilmaz beyanıdır. böyle türklük olmaz olmamalı. azınlıklara ve emperyalistlere hizmet eden anamuhalefet sözcüsü olmamalı.

  timarli eleştirince eleştirdi diyorlar. böyle vatan hainlerine sessiz kalmak ülkemiz adına felakettir.

  yeni dünya düzeni bu. kılıç kalkan savaşları bitti. artık kan emici devletler sömürmek istedikleri ülkelerde iç karışıklık çıkarıp hükümet yıkıyor. ırakta ki saddam ayaklanması, bizdeki gezi, geçen aylarda irandaki isyan gibi. böyle itlere malzeme verilmemeli.

  menbiç afrin kadar kolay olmayacak

  https://t.co/8NMClyHbKx
  9 -8 ... timarli sipahi neferi
 2. 2.
  Gerizekalılar için tercümesini yapalım;

  Bu arkadaş o bölgede büyükelçilik görevi icra ettiği için o bölgeyi ve yerleşmiş karşı unsurları gayet iyi biliyor, amacı da afrindeki zafer sarhoşluğu ile tedbiri elden bırakmama vurgulaması. Gayet de mantıklı bir uyarı.

  Adama bide ypg li demişler utanmadan. Lan bu adam 40 gün işidin elinde esir kaldı bazıları gibi göt büyüttüğü sandalyeden ortadoğu siyaset experi kesilmiyor yani bunu da bilmek lazım.
  12 -11 ... flat head
 3. 3.
  ana muhalefet olarak iktidarı bilgilendirmek ne zamandan beri vatan hainliği oldu çomar.
  6 -2 ... kafam bir milyon
 4. 4.
  Menbiç’te gittikten sonra sincar menbiç kadar kolay olmayacak derler puhahahah.
  6 -2 ... ehli sunnet
 5. 4.
  Gerizekalı lafıdır. Ulan afrinden sonra menbiçten kaçmayan terörist zaten beyinsizdir.
  1 ... trinitrotoluen
 6. 5.
  Bunlara mı senin gibilere mi kaldı kolay olacak olmayacak sen ilk önce musulda başkonsolosken yaptığın korkaklıklardan bi sıyrıl aradan geçen senelerde cesaretin laf üzerinden geri gelmiş senin gibi kansızların korkakların değerlendirme yapmaya yüzü yok hele senin hiç yok
  Bunları okuyorsan Fırat kalkanında afrin bab kadar kolay olmayacak demiştiniz şimdi de afrin menbiç kadar kolay olmayacak diyorsunuz gram askeri tecrübeniz yok neyin ne olduğunu bilmezsiniz orda diyeldiğiniz değnek niyetine kullandığınız kürsüden kameraya poz verip ağzınıza geleni söyleyip güya değerlendirme yapıyorsunuz
  O zaman senin gibi kendini dışlayanlara hükümet in dış politikasını yakalandığı için( bu kadar eleştirmesindeki nedenler arasında) musulda orasıda muamma hala son olarak
  TÜRK'E ZOR DE OTURDA iZLE
  Amkoduğumun özgürlük savaşcısı gerillası masonu seni simsar bile.
  1 -1 ... karakter sen sen n
 7. 6.
  türk milleti olarak ebed müddet devlet yolunda çileye talip olmuşuz elhamdülillah. allah derdimize dert versin. derdimizle dertlenmeyen, derdimizden çıkar güdenleri unutmayacağız.
  1 ... lider teskilat doktrin
 8. 7.
  siz türkiye'nin menbiç'e operasyon yapacağını mı sanıyorsunuz? bence yapılmayacak ama türk ordusu menbiç'te bulunacak. erdoğan ve abd anlaştı. hani rex tillerson gelmişti ya bir ara...
  sonra rex tillerson görevden alındı belki de menbiç konusunu tavizsiz halledemediği için almışlardır.
  ... huseyin c
 9. 8.
  Ahahaha amk kürdü tipe bak, tehdit eder gibi bu sefer kolay olmayacak haa diyor, bizim beyni yarak kafasından küçük maymun kadar zekaya sahip olmayan acınacak haldeki muhalifler, ne var uyarmış işte diyor.
  Sizi siksek çükümüz vatana ihanet etmiş olur o derece.
  -1 ... hakan yavas
 10. 9.
  kolay zevkli olmuyor zaten zor olsun .

  destanlar kolay yazılmıyor malum .

  teröristler ve sevicileri asla zafer anıtı dikemezler .

  asıl hedef teröristleri besleyen sahipleri dir .

  elbet sıra onlara da gelecek inşaallah .

  cehape lileri terörist cenazelerine doğru alalım yavaş yavaş .

  adetleri bozulmasın .
  1 ... tiamat