bugün

evet arkadaşlar hadi susayım oturayım diyorum ama susamıyorum işte bütün memur sıfatıyla dolaşan devlet tasmalılarının aldığı paranın helal olduğunu düşünmüyorum. bir akademisyen olarak ve devlete bağlı olmayan biri olarak rahatlıkla küfür edebilirim çünkü hiçbir zaman devlet memuru olmayacağım için bana koymaz. şimdi bu memur bozuntuları her ay 2000 tl ila 6000 tl arasında değişen oranlarda maaş alıyorlar. pekş sizce bu para helal mi? hayır değil neden mi? çünkü; bu maaşlar vatandaştan toplanan vergilerle ödeniyor ben her yıl devlete ortalama 5 bin lira vergi veriyorum ve helal etmiyorum bu parayla maaaş dağıtılırsa haram zıkkım olsun diyorum benim gibi düşünen milyonlarca vatandaş var, o kadar beddua o kadar ah alan memur bozuntuları haram yiyor demektir. ulan emekçiler sabahtan akşama kadar yaz kış demeden çalışsın, özel sektörde doktora yapmış adamlar hafta sonu çalışıp ayda 2-3 bin lira zar zor kazansın memur sıfatıyla ortada dolaşan embesiller ayda 2 buçuk milyar maaş alsın benim vergilerimle cebini doldursun, yaz ayında yan gelip yatsın hafta sonu akşama kadar uyusun oh ne beleş hayat özetle haram yiyorsunuz embesil memurlar. eskiden şahin bulamayan bu ayıların çoğunda şimdi opel astra, hyundai accent, toyota corolla gibi arabalar var. vatandaş vergi ödesin bu ayılar maaş alsın haram olsun hepinize. öğretmen, polis, devlet memuru hepsine haram olsun.
güncel Önemli Başlıklar