1. 1.
  Zeka fışkırıyor, toplanın gençler...
  ... primer bond kompozit
 2. 2.
  Katılmadığım önerme. Memurluk pasif bir meslektir. Çünkü Maaşınız hayatınız boyunca enflasyona bağlı olarak sabit kalır.Demek istediğim şu ki zeki insanlar olsalardı memur olmazlardı.
  1 -2 ... 1coder
 3. 3.
  ulan zeki bir insan memur olmak isteyebilir mi?
  bilale anlatır gibi anlattım bak. zekanı sen düşün.
  1 -1 ... motogezgin
 4. 4.
  piyasanın üstünde maaş, garanti yıllık izin ve hafta tatilleri, maaşını gününde almak vs vs. bence de zeki insanlar memur olmaz. hey allahım ya. özel sektörde haftanın 6 günü günde 10 saat çalışınca kendini zeki zannetmeye başlamış millet. uyarayım dostum. biri sizi çok pis kekliyor.
  2 ... umudu baki olan adam
 5. 5.
  Gerizekalı tespitidir.
  -1 ... tenete
 6. 6.
  kesinlikle katıldığım önerme, özellikle a grubu kariyer mesleklerde bu kendini daha fazla göstermektedir.
  ... nickintarget
 7. 7.
  memuriyetin içinde de kademeler vardır. a tipi uzmanlar zekidir, kimse aksini iddia edemez. denetçiler keza öyle. memurdan kasıt vhki ise oturur tartışırız, o ayrı konu.
  ... zeki muren in got fircasi
 8. 8.
  Kendilerini yukarıdan gören bir insan olmayı başarabilmeleri, mesai saatinde ense yapmayı beceren çalışan bireyler olmaları bu başlığı desteklemektedir. Şu devirde memurların yüzde 70'i benim yukarıda yazdığım gibi yüzde 30'u aklı başında, işini seven.
  ... ustegmenin postasi
 9. 9.
  Personel işlerindekiler hariç de!
  ... goruyor musun rukneddin
 10. 10.
  bundan 10 yıl kadar önce yine birlikte avm'de çalıştığımız bir kız kpss'yi kazanıp memur olmuştu. 6 ay sonra geldi. nasıl memuriyet diye sorduk. yav ben bu kadar gerizekalıyı hiç bir arada görmemiştim dedi.

  özetle boş evrakla uğraşan masabaşı memurların alayı karton kafalıdır. boştur. bomboştur. mevzuat fetişidir. iş yürüsün diye değil mevzuattan beni silkmesinler diye yaşar. bakana oyun oynarken yakalanırlar. uzmanlar ya da denetçiler konusunda yorum yapamam.

  http://www.milliyet.com.t...akaladi--siyaset-1573188/
  ... serdarsl06